Zurück zur Suche

ING SERVICE SRL

AktivMwSt.-pflichtig

ING SERVICE SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 139.894.034 lei și un profit net de 16.525.219 lei cu 174 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 18687226 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Harghita #22CAEN 4211 #54

Allgemeine Informationen

NameING SERVICE SRL
CUI18687226
Registrierungsnr.J2006000428196
AdresseStr. ZORILOR, 73, Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita
Haupt-CAEN-Code4211
Registrierungsdatum19/05/2006
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Harghita
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
MIHÁLY ŞTEFANadministrator
LUKÁCS ISTVÁNadministrator
VASS BELAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

122 Mio. RON

vs 140 Mio. RON

≈ 24,3 Mio. €

Profit net (2025)

9,87 Mio. RON

vs 16,5 Mio. RON

≈ 1,96 Mio. €

Capitaluri proprii (2025)

36,6 Mio. RON

vs 54,5 Mio. RON

≈ 7,27 Mio. €

Angajați (2025)

172
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
122.181.362
≈ 24,3 Mio. €
9.869.173
≈ 1,96 Mio. €
172
2024
139.894.034
≈ 28,1 Mio. €
16.525.219
≈ 3,32 Mio. €
174
2023
153.378.472
≈ 31 Mio. €
24.394.815
≈ 4,93 Mio. €
172
2022
85.826.977
≈ 17,4 Mio. €
10.943.440
≈ 2,22 Mio. €
153
2021
97.848.388
≈ 19,9 Mio. €
9.817.548
≈ 2 Mio. €
156
2020
114.091.704
≈ 23,6 Mio. €
17.342.726
≈ 3,59 Mio. €
166
2019
106.448.608
≈ 22,4 Mio. €
13.729.620
≈ 2,89 Mio. €
153
2018
64.529.852
≈ 13,9 Mio. €
5.038.904
≈ 1,08 Mio. €
131
2017
44.922.139
≈ 9,83 Mio. €
5.041.588
≈ 1,1 Mio. €
114
2016
48.974.568
≈ 10,9 Mio. €
4.752.815
≈ 1,06 Mio. €
133
2015
78.570.803
≈ 17,7 Mio. €
14.573.240
≈ 3,28 Mio. €
127
2014
118.488.947
≈ 26,7 Mio. €
18.156.688
≈ 4,09 Mio. €
112
2013
55.647.592
≈ 12,6 Mio. €
8.855.412
≈ 2 Mio. €
107
2012
45.422.163
≈ 10,2 Mio. €
4.275.864
≈ 960.000 €
101

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

8,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

27%

Liquiditätsgrad

1,47

Kapitalumschlag

1,29

Umsatz pro Mitarbeiter

710.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2006-05-23—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ING SERVICE SRL după CUI?

Cauți CUI 18687226. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ING SERVICE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ING SERVICE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ING SERVICE SRL, CUI 18687226, nr. Reg. Com. J2006000428196, sediu Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ING SERVICE SRL în 2025?

ING SERVICE SRL (CUI 18687226) a avut o marjă de profit net de 8,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).