Zurück zur Suche

ULMA PACKAGING PRODUCTION S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

ULMA PACKAGING PRODUCTION S.R.L. este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în satul Apahida, județul Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 118.099.324 lei și un profit net de 3.588.245 lei cu 163 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 18346431 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Cluj #160CAEN 2893 #1

Allgemeine Informationen

NameULMA PACKAGING PRODUCTION S.R.L.
CUI18346431
Registrierungsnr.J2006000350123
AdresseConstructorilor, 24, Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj
Haupt-CAEN-Code2893
Registrierungsdatum03/02/2006
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

118 Mio. RON

vs 114 Mio. RON

≈ 23,4 Mio. €

Profit net (2025)

3,59 Mio. RON

vs 3,4 Mio. RON

≈ 712.000 €

Capitaluri proprii (2025)

15 Mio. RON

vs 14,6 Mio. RON

≈ 2,98 Mio. €

Angajați (2025)

163
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
118.099.324
≈ 23,4 Mio. €
3.588.245
≈ 712.000 €
163
2024
114.225.234
≈ 23 Mio. €
3.398.333
≈ 683.000 €
153
2023
119.897.802
≈ 24,2 Mio. €
3.750.449
≈ 758.000 €
152
2022
146.326.379
≈ 29,7 Mio. €
5.744.108
≈ 1,16 Mio. €
163
2021
127.230.552
≈ 25,9 Mio. €
5.232.237
≈ 1,06 Mio. €
143
2020
102.712.570
≈ 21,2 Mio. €
3.450.531
≈ 713.000 €
140
2019
100.834.317
≈ 21,2 Mio. €
3.846.629
≈ 811.000 €
140
2018
84.652.875
≈ 18,2 Mio. €
1.874.511
≈ 403.000 €
122
2017
73.236.937
≈ 16 Mio. €
1.264.356
≈ 277.000 €
119
2016
66.210.770
≈ 14,7 Mio. €
2.076.997
≈ 463.000 €
105
2015
52.093.852
≈ 11,7 Mio. €
1.262.980
≈ 284.000 €
92
2014
43.228.944
≈ 9,73 Mio. €
-66.037
≈ -14.900 €
73
2013
36.667.921
≈ 8,3 Mio. €
196.106
≈ 44.400 €
69
2012
26.750.339
≈ 6 Mio. €
569.003
≈ 128.000 €
47

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

3%

Eigenkapitalrendite (ROE)

23,9%

Liquiditätsgrad

1,06

Kapitalumschlag

1,89

Umsatz pro Mitarbeiter

725.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2006-02-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ULMA PACKAGING PRODUCTION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 18346431. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ULMA PACKAGING PRODUCTION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ULMA PACKAGING PRODUCTION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ULMA PACKAGING PRODUCTION S.R.L., CUI 18346431, nr. Reg. Com. J2006000350123, sediu Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ULMA PACKAGING PRODUCTION S.R.L. în 2025?

ULMA PACKAGING PRODUCTION S.R.L. (CUI 18346431) a avut o marjă de profit net de 3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).