Zurück zur Suche

UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A.

AktivMwSt.-pflichtig

UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 285.583.694 lei și un profit net de 22.478.340 lei cu 851 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 18165761 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 108 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

+ 2 alte distincții în alți ani sau pe alte categorii.

Platzierung 2025: București #522CAEN 4321 #8

Allgemeine Daten

NameUTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A.
CUI18165761
Registrierungsnr.J2021013457403
AdresseCERNĂUŢI, 27 B, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Haupt-CAEN-Code4321
Registrierungsdatum05/08/2021
SteuerbehördeDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
RechtsformSA
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
TIU MANAGEMENT SRLadministrator
PETRESCU RĂZVANadministrator
DIMITRESCU FLORINadministrator
LUPU LILIANAreprezentant administrator persoana juridica

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

249 Mio. RON

vs 286 Mio. RON

≈ 49,5 Mio. €

Profit net (2025)

7,15 Mio. RON

vs 22,5 Mio. RON

≈ 1,42 Mio. €

Capitaluri proprii (2025)

104 Mio. RON

vs 101 Mio. RON

≈ 20,6 Mio. €

Angajați (2025)

660

2025

249 Mio. RON

-13%față de 2024Profit net7,15 Mio. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201226,3 Mio. RONProfit net: 2,57 Mio. RON
201328,6 Mio. RONProfit net: 2,74 Mio. RON
201426,6 Mio. RONProfit net: 1,91 Mio. RON
201519,7 Mio. RONProfit net: 2,18 Mio. RON
20169,86 Mio. RONProfit net: 1,19 Mio. RON
20178,83 Mio. RONProfit net: 669.000 RON
2021162 Mio. RONProfit net: 2,96 Mio. RON
2022212 Mio. RONProfit net: 8,53 Mio. RON
2023548 Mio. RONProfit net: 76,4 Mio. RON
2024286 Mio. RONProfit net: 22,5 Mio. RON
2025249 Mio. RONProfit net: 7,15 Mio. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
249.292.668
≈ 49,5 Mio. €
7.152.794
≈ 1,42 Mio. €
660
2024
285.583.694
≈ 57,4 Mio. €
22.478.340
≈ 4,52 Mio. €
851
2023
548.396.637
≈ 111 Mio. €
76.380.168
≈ 15,4 Mio. €
853
2022
211.989.404
≈ 43 Mio. €
8.534.186
≈ 1,73 Mio. €
791
2021
161.945.834
≈ 32,9 Mio. €
2.959.124
≈ 601.000 €
706
2017
8.831.223
≈ 1,93 Mio. €
668.909
≈ 146.000 €
39
2016
9.860.417
≈ 2,2 Mio. €
1.189.153
≈ 265.000 €
11
2015
19.720.292
≈ 4,44 Mio. €
2.184.701
≈ 491.000 €
9
2014
26.597.888
≈ 5,98 Mio. €
1.908.991
≈ 430.000 €
—
2013
28.609.674
≈ 6,47 Mio. €
2.743.915
≈ 621.000 €
15
2012
26.323.982
≈ 5,91 Mio. €
2.569.693
≈ 577.000 €
14

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 7. Juni 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

2,9%

Eigenkapitalrendite (ROE)

6,9%

Liquiditätsgrad

1,15

Kapitalumschlag

0,8

Umsatz pro Mitarbeiter

378.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2005-11-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. după CUI?

Cauți CUI 18165761. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A., CUI 18165761, nr. Reg. Com. J2021013457403, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. în 2025?

UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761) a avut o marjă de profit net de 2,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).