Zurück zur Suche

ART RESOURCE SRL

Aktiv

ART RESOURCE SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Sat Glâmbocu, Comuna Bascov, Argeș. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 187.640 lei, profitul net este de 114.744 lei și numărul angajaților este de 1.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 18069934 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Argeș #11695CAEN 8299 #4452

Allgemeine Informationen

NameART RESOURCE SRL
CUI18069934
Registrierungsnr.J03/1910/2005
AdresseZORILOR, 20, Sat Glâmbocu, Comuna Bascov, Argeş
Haupt-CAEN-Code8299
Registrierungsdatum25/10/2005
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
GLINŢĂ CIPRIANadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

188.000 RON

vs 170.000 RON

≈ 37.200 €

Profit net (2025)

115.000 RON

vs 104.000 RON

≈ 22.800 €

Capitaluri proprii (2025)

115.000 RON

vs 300.000 RON

≈ 22.800 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
187.640
≈ 37.200 €
114.744
≈ 22.800 €
1
2024
170.014
≈ 34.200 €
103.555
≈ 20.800 €
2
2023
168.724
≈ 34.100 €
100.739
≈ 20.400 €
2
2021
133.025
≈ 27.000 €
23.911
≈ 4860 €
3
2020
124.500
≈ 25.700 €
86.073
≈ 17.800 €
3
2019
134.075
≈ 28.300 €
95.613
≈ 20.100 €
2
2018
86.650
≈ 18.600 €
66.006
≈ 14.200 €
2
2017
79.675
≈ 17.400 €
58.577
≈ 12.800 €
2
2016
63.860
≈ 14.200 €
50.439
≈ 11.200 €
2
2015
28.045
≈ 6310 €
17.878
≈ 4020 €
0
2014
14.670
≈ 3300 €
2.293
≈ 516 €
0
2013
14.674
≈ 3320 €
4.314
≈ 976 €
1
2012
14.881
≈ 3340 €
4.855
≈ 1090 €
1
2022Für dieses Jahr wurde kein Abschluss eingereicht (von ANAF bestätigt).

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

61,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,8%

Liquiditätsgrad

13,05

Kapitalumschlag

1,53

Umsatz pro Mitarbeiter

188.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2005-10-272013-01-28Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ART RESOURCE SRL după CUI?

Cauți CUI 18069934. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ART RESOURCE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ART RESOURCE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ART RESOURCE SRL, CUI 18069934, nr. Reg. Com. J03/1910/2005, sediu Sat Glâmbocu, Comuna Bascov, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ART RESOURCE SRL în 2025?

ART RESOURCE SRL (CUI 18069934) a avut o marjă de profit net de 61,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).