Zurück zur Suche

URSDARNIC SRL

AktivMwSt.-pflichtig

URSDARNIC SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală este codul CAEN 4778, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 641.876 lei cu un profit net de 120.981 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 18038180 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Bihor #6940CAEN 4778 #1092

Allgemeine Informationen

NameURSDARNIC SRL
CUI18038180
Registrierungsnr.J2005002115055
AdresseStr. ZLATNEI, 7, Municipiul Oradea, Bihor
Haupt-CAEN-Code4712
Registrierungsdatum13/10/2005
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
URS IOAN-CRISTIANadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

642.000 RON

vs 701.000 RON

≈ 127.000 €

Profit net (2025)

121.000 RON

vs 31.200 RON

≈ 24.000 €

Capitaluri proprii (2025)

-192.000 RON

vs -314.000 RON

≈ -38.200 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
641.876
≈ 127.000 €
120.981
≈ 24.000 €
1
2024
701.437
≈ 141.000 €
31.159
≈ 6260 €
1
2023
689.944
≈ 139.000 €
6.823
≈ 1380 €
2
2022
749.864
≈ 152.000 €
-39.859
≈ -8080 €
2
2021
860.665
≈ 175.000 €
-58.119
≈ -11.800 €
2
2020
666.315
≈ 138.000 €
-51.324
≈ -10.600 €
2
2019
709.450
≈ 150.000 €
-33.923
≈ -7150 €
2
2018
557.914
≈ 120.000 €
-17.762
≈ -3820 €
2
2017
549.741
≈ 120.000 €
-6.959
≈ -1520 €
1
2016
92.304
≈ 20.600 €
47.358
≈ 10.500 €
1
2015
26.054
≈ 5860 €
-15.240
≈ -3430 €
1
2014
15.901
≈ 3580 €
-10.322
≈ -2320 €
1
2013
5.271
≈ 1190 €
-18.635
≈ -4220 €
1
2012
27.219
≈ 6110 €
-30.875
≈ -6930 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

18,8%

Eigenkapitalrendite (ROE)

—

Liquiditätsgrad

0,67

Kapitalumschlag

1,66

Umsatz pro Mitarbeiter

642.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2008-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma URSDARNIC SRL după CUI?

Cauți CUI 18038180. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru URSDARNIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru URSDARNIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea URSDARNIC SRL, CUI 18038180, nr. Reg. Com. J2005002115055, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are URSDARNIC SRL în 2025?

URSDARNIC SRL (CUI 18038180) a avut o marjă de profit net de 18,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).