Zurück zur Suche

BMF VISION SRL

AktivMwSt.-pflichtig

BMF VISION SRL este o companie cu sediul în Oradea, înființată în anul 2005, care are ca activitate principală designul de interior. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.305.307 lei și un profit net de 1.010.790 lei cu 2 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 17505946 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Bihor #4465CAEN 7413 #23

Allgemeine Informationen

NameBMF VISION SRL
CUI17505946
Registrierungsnr.J2005000903058
AdresseNICOLAE TITULESCU, 6, Municipiul Oradea, Bihor
Haupt-CAEN-Code7413
Genehmigte CAEN-Codes7411741274137414
Registrierungsdatum20/04/2005
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
NEGREA MARIUSadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,31 Mio. RON

vs 1,17 Mio. RON

≈ 259.000 €

Profit net (2025)

1,01 Mio. RON

vs 941.000 RON

≈ 201.000 €

Capitaluri proprii (2025)

1,01 Mio. RON

vs 941.000 RON

≈ 201.000 €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.305.307
≈ 259.000 €
1.010.790
≈ 201.000 €
2
2024
1.167.737
≈ 235.000 €
940.754
≈ 189.000 €
2
2023
509.696
≈ 103.000 €
360.960
≈ 73.000 €
2
2022
467.531
≈ 94.800 €
281.023
≈ 57.000 €
2
2021
517.976
≈ 105.000 €
267.371
≈ 54.300 €
3
2020
570.799
≈ 118.000 €
297.362
≈ 61.500 €
5
2019
599.639
≈ 126.000 €
261.214
≈ 55.000 €
7
2018
530.078
≈ 114.000 €
170.386
≈ 36.600 €
7
2017
487.367
≈ 107.000 €
181.487
≈ 39.700 €
7
2016
418.585
≈ 93.200 €
147.978
≈ 33.000 €
7
2015
366.944
≈ 82.600 €
101.456
≈ 22.800 €
7
2014
314.414
≈ 70.700 €
80.324
≈ 18.100 €
6
2013
266.406
≈ 60.300 €
54.455
≈ 12.300 €
6
2012
111.486
≈ 25.000 €
6.930
≈ 1560 €
5

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

77,4%

Eigenkapitalrendite (ROE)

100%

Liquiditätsgrad

16,52

Kapitalumschlag

1,23

Umsatz pro Mitarbeiter

653.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2012-05-31—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BMF VISION SRL după CUI?

Cauți CUI 17505946. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BMF VISION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BMF VISION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BMF VISION SRL, CUI 17505946, nr. Reg. Com. J2005000903058, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BMF VISION SRL în 2025?

BMF VISION SRL (CUI 17505946) a avut o marjă de profit net de 77,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).