Zurück zur Suche

SALV MED SRL

Aktiv

SALV MED SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Turda, Cluj. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1.327.343 lei și profitul net a fost de 599.155 lei cu 1 angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 17158456 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Cluj #6611CAEN 8621 #238

Allgemeine Informationen

NameSALV MED SRL
CUI17158456
Registrierungsnr.J2005000193127
AdresseAndrei Mureşanu, 39, Municipiul Turda, Cluj
Haupt-CAEN-Code8621
Genehmigte CAEN-Codes86218622869486978699
Registrierungsdatum26/01/2005
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Municipală Turda
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
VINCZE GHEORGHEadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,33 Mio. RON

vs 863.000 RON

≈ 263.000 €

Profit net (2025)

599.000 RON

vs 362.000 RON

≈ 119.000 €

Capitaluri proprii (2025)

599.000 RON

vs 475.000 RON

≈ 119.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.327.343
≈ 263.000 €
599.155
≈ 119.000 €
1
2024
862.642
≈ 173.000 €
362.037
≈ 72.800 €
1
2023
718.858
≈ 145.000 €
298.814
≈ 60.400 €
1
2022
492.129
≈ 99.800 €
280.487
≈ 56.900 €
2
2021
414.245
≈ 84.200 €
357.849
≈ 72.700 €
2
2020
271.438
≈ 56.100 €
213.737
≈ 44.200 €
1
2019
282.064
≈ 59.400 €
198.906
≈ 41.900 €
1
2018
—
0
≈ 0 €
—
2017
—
0
≈ 0 €
—
2016
—
0
≈ 0 €
—
2015
—
0
≈ 0 €
—
2014
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—
2013
44.984
≈ 10.200 €
4.568
≈ 1030 €
0
2012
161.233
≈ 36.200 €
18.405
≈ 4130 €
4

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

45,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

100%

Liquiditätsgrad

0,88

Kapitalumschlag

0,6

Umsatz pro Mitarbeiter

1,33 Mio. RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SALV MED SRL după CUI?

Cauți CUI 17158456. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SALV MED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SALV MED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SALV MED SRL, CUI 17158456, nr. Reg. Com. J2005000193127, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SALV MED SRL în 2025?

SALV MED SRL (CUI 17158456) a avut o marjă de profit net de 45,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).