Zurück zur Suche

FABRICA DE PROIECTE SRL

AktivMwSt.-pflichtig

FABRICA DE PROIECTE SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în satul Giroc, județul Timiș. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.567.413 lei și un profit net de 458.195 lei cu 4 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 17139837 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Timiș #5333CAEN 7111 #494

Allgemeine Informationen

NameFABRICA DE PROIECTE SRL
CUI17139837
Registrierungsnr.J2005000136359
AdresseCUPIDON, 7, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş
Haupt-CAEN-Code7111
Genehmigte CAEN-Codes71117112
Registrierungsdatum21/01/2005
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
RĂCIU SABIN-DUŞKOadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,35 Mio. RON

vs 1,57 Mio. RON

≈ 269.000 €

Profit net (2025)

189.000 RON

vs 458.000 RON

≈ 37.500 €

Capitaluri proprii (2025)

189.000 RON

vs 458.000 RON

≈ 37.500 €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.354.123
≈ 269.000 €
188.754
≈ 37.500 €
3
2024
1.567.413
≈ 315.000 €
458.195
≈ 92.100 €
4
2023
987.694
≈ 200.000 €
290.480
≈ 58.700 €
3
2022
655.551
≈ 133.000 €
238.999
≈ 48.500 €
3
2021
278.048
≈ 56.500 €
-87.192
≈ -17.700 €
5
2020
622.591
≈ 129.000 €
139.163
≈ 28.800 €
6
2019
627.682
≈ 132.000 €
-17.740
≈ -3740 €
5
2018
433.981
≈ 93.300 €
50.633
≈ 10.900 €
5
2017
508.360
≈ 111.000 €
110.608
≈ 24.200 €
4
2016
559.992
≈ 125.000 €
39.933
≈ 8890 €
4
2015
537.133
≈ 121.000 €
53.262
≈ 12.000 €
4
2014
158.428
≈ 35.600 €
12.451
≈ 2800 €
4
2013
125.152
≈ 28.300 €
-3.471
≈ -785 €
3
2012
164.958
≈ 37.000 €
-143.664
≈ -32.200 €
2

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

13,9%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,9%

Liquiditätsgrad

1,03

Kapitalumschlag

1,47

Umsatz pro Mitarbeiter

451.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2005-01-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FABRICA DE PROIECTE SRL după CUI?

Cauți CUI 17139837. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FABRICA DE PROIECTE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FABRICA DE PROIECTE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FABRICA DE PROIECTE SRL, CUI 17139837, nr. Reg. Com. J2005000136359, sediu Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FABRICA DE PROIECTE SRL în 2025?

FABRICA DE PROIECTE SRL (CUI 17139837) a avut o marjă de profit net de 13,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).