Zurück zur Suche

VEL AMBALAJE SRL

AktivMwSt.-pflichtig

VEL AMBALAJE SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în sat Argeșelu, comuna Mărăcineni, județul Argeș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 13.180.433 lei și un profit net de 2.866.379 lei cu 25 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 16866500 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Argeș #610CAEN 1721 #60

Allgemeine Informationen

NameVEL AMBALAJE SRL
CUI16866500
Registrierungsnr.J2004001761038
Adresse540A, Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş
Haupt-CAEN-Code1721
Registrierungsdatum20/10/2004
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

13,2 Mio. RON

vs 12 Mio. RON

≈ 2,62 Mio. €

Profit net (2025)

2,87 Mio. RON

vs 2,57 Mio. RON

≈ 569.000 €

Capitaluri proprii (2025)

5,58 Mio. RON

vs 5,28 Mio. RON

≈ 1,11 Mio. €

Angajați (2025)

25
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
13.180.433
≈ 2,62 Mio. €
2.866.379
≈ 569.000 €
25
2024
11.955.544
≈ 2,4 Mio. €
2.565.907
≈ 516.000 €
26
2023
12.756.065
≈ 2,58 Mio. €
2.743.625
≈ 555.000 €
27
2022
13.220.893
≈ 2,68 Mio. €
1.501.350
≈ 304.000 €
30
2021
10.307.771
≈ 2,09 Mio. €
1.401.725
≈ 285.000 €
27
2020
9.112.092
≈ 1,88 Mio. €
354.826
≈ 73.400 €
29
2019
13.105.383
≈ 2,76 Mio. €
2.283.425
≈ 481.000 €
32
2018
10.890.771
≈ 2,34 Mio. €
1.233.244
≈ 265.000 €
32
2017
12.064.397
≈ 2,64 Mio. €
1.545.150
≈ 338.000 €
32
2016
12.872.377
≈ 2,87 Mio. €
1.538.512
≈ 343.000 €
32
2015
12.720.850
≈ 2,86 Mio. €
1.974.655
≈ 444.000 €
33
2014
10.919.482
≈ 2,46 Mio. €
1.573.450
≈ 354.000 €
32
2013
11.372.633
≈ 2,57 Mio. €
1.861.860
≈ 421.000 €
29
2012
9.661.845
≈ 2,17 Mio. €
1.580.125
≈ 355.000 €
27

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

21,7%

Eigenkapitalrendite (ROE)

51,3%

Liquiditätsgrad

2,05

Kapitalumschlag

1,37

Umsatz pro Mitarbeiter

527.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2004-11-02—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VEL AMBALAJE SRL după CUI?

Cauți CUI 16866500. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VEL AMBALAJE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VEL AMBALAJE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VEL AMBALAJE SRL, CUI 16866500, nr. Reg. Com. J2004001761038, sediu Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VEL AMBALAJE SRL în 2025?

VEL AMBALAJE SRL (CUI 16866500) a avut o marjă de profit net de 21,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).