Zurück zur Suche

APASERV SATU MARE SA

AktivMwSt.-pflichtig

APASERV SATU MARE SA este o firmă înființată în anul 2004 cu sediul în Municipiul Satu Mare. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 123.674.754 lei și un profit net de 18.639.306 lei cu 418 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 16844952 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Satu Mare #31CAEN 3600 #25

Allgemeine Informationen

NameAPASERV SATU MARE SA
CUI16844952
Registrierungsnr.J30/1102/2004
AdresseStr. GARA FERASTRAU, 9/A, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Haupt-CAEN-Code3600
Registrierungsdatum13/10/2004
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Satu Mare
RechtsformSA
EigentumsformPROPR.DE STAT-SOCIETATE COMERCIALA
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
POP VASILE RADUadministrator
EGEI ATTILAadministrator
ȚOU IOANadministrator
ANTAL ISTVAN JANOSadministrator
GIURGIU OVIDIUadministrator
KIS LORAND-ENDREreprezentant al persoanei juridice

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

124 Mio. RON

vs 123 Mio. RON

≈ 24,5 Mio. €

Profit net (2025)

18,6 Mio. RON

vs 14,6 Mio. RON

≈ 3,7 Mio. €

Capitaluri proprii (2025)

69,9 Mio. RON

vs 59,1 Mio. RON

≈ 13,9 Mio. €

Angajați (2025)

418
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
123.674.754
≈ 24,5 Mio. €
18.639.306
≈ 3,7 Mio. €
418
2024
122.749.866
≈ 24,7 Mio. €
14.556.862
≈ 2,93 Mio. €
422
2023
112.574.571
≈ 22,8 Mio. €
19.348.568
≈ 3,91 Mio. €
421
2022
81.899.103
≈ 16,6 Mio. €
5.660.682
≈ 1,15 Mio. €
421
2021
68.272.051
≈ 13,9 Mio. €
8.420.383
≈ 1,71 Mio. €
427
2020
63.853.595
≈ 13,2 Mio. €
6.727.973
≈ 1,39 Mio. €
440
2019
58.085.339
≈ 12,2 Mio. €
1.164.620
≈ 245.000 €
444
2018
57.249.765
≈ 12,3 Mio. €
5.104.648
≈ 1,1 Mio. €
434
2017
54.574.040
≈ 11,9 Mio. €
4.715.010
≈ 1,03 Mio. €
442
2016
49.967.644
≈ 11,1 Mio. €
2.901.828
≈ 646.000 €
434
2015
51.372.440
≈ 11,6 Mio. €
7.930.546
≈ 1,78 Mio. €
428
2014
50.145.853
≈ 11,3 Mio. €
6.175.871
≈ 1,39 Mio. €
426
2013
41.469.254
≈ 9,38 Mio. €
2.506.509
≈ 567.000 €
433
2012
36.455.593
≈ 8,18 Mio. €
1.021.850
≈ 229.000 €
419

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

15,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

26,7%

Liquiditätsgrad

1,9

Kapitalumschlag

0,09

Umsatz pro Mitarbeiter

296.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2004-10-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma APASERV SATU MARE SA după CUI?

Cauți CUI 16844952. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru APASERV SATU MARE SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru APASERV SATU MARE SA?

Datele de facturare sunt denumirea APASERV SATU MARE SA, CUI 16844952, nr. Reg. Com. J30/1102/2004, sediu Municipiul Satu Mare, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are APASERV SATU MARE SA în 2025?

APASERV SATU MARE SA (CUI 16844952) a avut o marjă de profit net de 15,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).