Zurück zur Suche

CI-CO SA

AktivMwSt.-pflichtig

CI-CO SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 17.285.911 lei și profitul net a fost de 6.021.901 lei cu 31 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 167 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: București #4775CAEN 6820 #230

Allgemeine Daten

NameCI-CO SA
CUI167
Registrierungsnr.J1991000472401
AdresseAleea CAMPUL MOSILOR, 5, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Haupt-CAEN-Code6820
Registrierungsdatum19/02/1991
SteuerbehördeDirecţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
RechtsformSA
EigentumsformPROPR.MIXTA-DE STAT SI PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC
ŞTEFAN CONSTANTINadministrator
MIHAILOV SERGIUadministrator
IONEAŢĂ ION SORINadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

17,3 Mio. RON

vs 15,2 Mio. RON

≈ 3,43 Mio. €

Profit net (2025)

6,02 Mio. RON

vs 4,39 Mio. RON

≈ 1,2 Mio. €

Capitaluri proprii (2025)

69,1 Mio. RON

vs 61 Mio. RON

≈ 13,7 Mio. €

Angajați (2025)

31

2025

17,3 Mio. RON

+14%față de 2024Profit net6,02 Mio. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20128,03 Mio. RONProfit net: 34.200 RON
20138,86 Mio. RONProfit net: 320.000 RON
20148,94 Mio. RONProfit net: 262.000 RON
20159,58 Mio. RONProfit net: 1,5 Mio. RON
20169,53 Mio. RONProfit net: 10,4 Mio. RON
20179,74 Mio. RONProfit net: 2,15 Mio. RON
201810,2 Mio. RONProfit net: 1,85 Mio. RON
201911,2 Mio. RONProfit net: 3,76 Mio. RON
202010,5 Mio. RONProfit net: 1,68 Mio. RON
202111,4 Mio. RONProfit net: 2,09 Mio. RON
202211 Mio. RONProfit net: 1,8 Mio. RON
202313,6 Mio. RONProfit net: 4,4 Mio. RON
202415,2 Mio. RONProfit net: 4,39 Mio. RON
202517,3 Mio. RONProfit net: 6,02 Mio. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
17.285.911
≈ 3,43 Mio. €
6.021.901
≈ 1,2 Mio. €
31
2024
15.219.072
≈ 3,06 Mio. €
4.386.313
≈ 882.000 €
31
2023
13.630.196
≈ 2,76 Mio. €
4.399.325
≈ 889.000 €
32
2022
11.038.955
≈ 2,24 Mio. €
1.802.633
≈ 366.000 €
33
2021
11.437.403
≈ 2,32 Mio. €
2.086.835
≈ 424.000 €
34
2020
10.496.914
≈ 2,17 Mio. €
1.680.569
≈ 347.000 €
35
2019
11.150.134
≈ 2,35 Mio. €
3.759.491
≈ 792.000 €
35
2018
10.217.841
≈ 2,2 Mio. €
1.845.575
≈ 397.000 €
34
2017
9.743.388
≈ 2,13 Mio. €
2.145.379
≈ 470.000 €
32
2016
9.526.123
≈ 2,12 Mio. €
10.378.216
≈ 2,31 Mio. €
41
2015
9.577.863
≈ 2,15 Mio. €
1.496.172
≈ 337.000 €
48
2014
8.940.923
≈ 2,01 Mio. €
261.735
≈ 58.900 €
59
2013
8.860.133
≈ 2,01 Mio. €
320.160
≈ 72.500 €
61
2012
8.031.917
≈ 1,8 Mio. €
34.213
≈ 7680 €
62

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

34,8%

Eigenkapitalrendite (ROE)

8,7%

Liquiditätsgrad

3,05

Kapitalumschlag

0,24

Umsatz pro Mitarbeiter

558.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CI-CO SA după CUI?

Cauți CUI 167. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CI-CO SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CI-CO SA?

Datele de facturare sunt denumirea CI-CO SA, CUI 167, nr. Reg. Com. J1991000472401, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CI-CO SA în 2025?

CI-CO SA (CUI 167) a avut o marjă de profit net de 34,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).