Zurück zur Suche

PNEU - SERVICE SA

AktivMwSt.-pflichtig

PNEU - SERVICE SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Galați. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 359.130 lei și profitul net a fost de 47.512 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 1626623 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Galați #5019CAEN 2211 #16

Allgemeine Informationen

NamePNEU - SERVICE SA
CUI1626623
Registrierungsnr.J1991001272174
AdresseStr. GAROFITEI, 2, Municipiul Galaţi, Galaţi
Haupt-CAEN-Code2211
Registrierungsdatum11/09/1991
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
RechtsformSA
EigentumsformALTE FORME DE PROPRIETATE
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
AMICOSOTTIS SAadministrator
FILIP SANDAreprezentant al persoanei juridice
PROCOPENCO ALAreprezentant administrator persoana juridica

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

359.000 RON

vs 285.000 RON

≈ 71.300 €

Profit net (2025)

47.500 RON

vs -79.600 RON

≈ 9430 €

Capitaluri proprii (2025)

1,37 Mio. RON

vs 1,33 Mio. RON

≈ 272.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
359.130
≈ 71.300 €
47.512
≈ 9430 €
1
2024
285.401
≈ 57.400 €
-79.551
≈ -16.000 €
3
2023
283.612
≈ 57.300 €
104.875
≈ 21.200 €
4
2022
281.114
≈ 57.000 €
51.190
≈ 10.400 €
4
2021
265.961
≈ 54.100 €
3.840
≈ 780 €
4
2020
227.618
≈ 47.100 €
34.853
≈ 7210 €
3
2019
170.458
≈ 35.900 €
2.491
≈ 525 €
4
2018
166.855
≈ 35.900 €
7.634
≈ 1640 €
4
2017
69.757
≈ 15.300 €
-62.415
≈ -13.700 €
4
2016
86.576
≈ 19.300 €
-233.594
≈ -52.000 €
—
2015
55.125
≈ 12.400 €
-58.552
≈ -13.200 €
4
2014
71.252
≈ 16.000 €
-32.995
≈ -7420 €
4
2013
78.926
≈ 17.900 €
-29.571
≈ -6690 €
4
2012
97.220
≈ 21.800 €
-14.606
≈ -3280 €
4

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

13,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

3,5%

Liquiditätsgrad

10,11

Kapitalumschlag

0,24

Umsatz pro Mitarbeiter

359.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2024-01-09—
1993-07-012022-02-28Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.c) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PNEU - SERVICE SA după CUI?

Cauți CUI 1626623. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PNEU - SERVICE SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PNEU - SERVICE SA?

Datele de facturare sunt denumirea PNEU - SERVICE SA, CUI 1626623, nr. Reg. Com. J1991001272174, sediu Municipiul Galaţi, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PNEU - SERVICE SA în 2025?

PNEU - SERVICE SA (CUI 1626623) a avut o marjă de profit net de 13,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).