NCFA S.R.L.
NCFA S.R.L. este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.960.329 lei și un profit net de 276.705 lei cu 10 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten
CUI: 16251076 · Finanzielle Gesundheit
Platzierung 2025: Timiș #6898CAEN 6619 #269
Allgemeine Daten
Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!
Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.
Kostenlos beim Beanspruchen
Geschäftsführer und Vertreter
Quelle: ONRCMwSt.
Nicht MwSt.-pflichtig
ONRC-Status
Funcțiune
Status
Aktiver Steuerpflichtiger
Aufgeteilte MwSt.
Wendet keine aufgeteilte MwSt. an
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
939.000 RON
≈ 186.000 €
Profit net (2025)
354.000 RON
≈ 70.300 €
Capitaluri proprii (2025)
360.000 RON
≈ 71.500 €
Angajați (2025)
2025
939.000 RON
| 2012 | 951.000 RON | Profit net: 127.000 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 1,19 Mio. RON | Profit net: 142.000 RON |
| 2014 | 1,27 Mio. RON | Profit net: 138.000 RON |
| 2015 | 1,46 Mio. RON | Profit net: 265.000 RON |
| 2016 | 1,45 Mio. RON | Profit net: 315.000 RON |
| 2017 | 1,51 Mio. RON | Profit net: 271.000 RON |
| 2018 | 1,71 Mio. RON | Profit net: 372.000 RON |
| 2019 | 1,6 Mio. RON | Profit net: 221.000 RON |
| 2020 | 1,7 Mio. RON | Profit net: 213.000 RON |
| 2021 | 1,86 Mio. RON | Profit net: 282.000 RON |
| 2022 | 1,57 Mio. RON | Profit net: 144.000 RON |
| 2023 | 1,61 Mio. RON | Profit net: 182.000 RON |
| 2024 | 1,96 Mio. RON | Profit net: 277.000 RON |
| 2025 | 939.000 RON | Profit net: 354.000 RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 938.507 ≈ 186.000 € | 354.066 ≈ 70.300 € | 0 |
| 2024 | 1.960.329 ≈ 394.000 € | 276.705 ≈ 55.600 € | 10 |
| 2023 | 1.614.689 ≈ 326.000 € | 182.072 ≈ 36.800 € | 11 |
| 2022 | 1.571.004 ≈ 319.000 € | 144.252 ≈ 29.300 € | 11 |
| 2021 | 1.858.804 ≈ 378.000 € | 281.995 ≈ 57.300 € | 13 |
| 2020 | 1.704.308 ≈ 352.000 € | 212.974 ≈ 44.000 € | 12 |
| 2019 | 1.596.774 ≈ 337.000 € | 221.319 ≈ 46.600 € | 0 |
| 2018 | 1.710.758 ≈ 368.000 € | 372.483 ≈ 80.000 € | 14 |
| 2017 | 1.512.264 ≈ 331.000 € | 271.231 ≈ 59.400 € | — |
| 2016 | 1.449.035 ≈ 323.000 € | 315.295 ≈ 70.200 € | — |
| 2015 | 1.457.210 ≈ 328.000 € | 265.462 ≈ 59.700 € | 15 |
| 2014 | 1.274.198 ≈ 287.000 € | 138.232 ≈ 31.100 € | 14 |
| 2013 | 1.185.107 ≈ 268.000 € | 142.468 ≈ 32.200 € | 13 |
| 2012 | 950.621 ≈ 213.000 € | 126.738 ≈ 28.400 € | — |
Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Finanzkennzahlen 2025
Nettogewinnmarge
37,7%
Eigenkapitalrendite (ROE)
98,3%
Liquiditätsgrad
1,79
Kapitalumschlag
1,61
Umsatz pro Mitarbeiter
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Unternehmen mit gemeinsamen Geschäftsführern
- INTOCOFFEE S.R.L.
Gemeinsamer Geschäftsführer: NICA ALEXANDRU
- RECREATION MANAGEMENT GROUP S.R.L.
Gemeinsamer Geschäftsführer: NICA ALEXANDRU
MwSt.-Zeiträume
| Von | Bis | Details |
|---|---|---|
| 2004-03-18 | 2004-11-30 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma NCFA S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 16251076. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NCFA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru NCFA S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea NCFA S.R.L., CUI 16251076, nr. Reg. Com. J2004000736354, sediu Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are NCFA S.R.L. în 2025?
NCFA S.R.L. (CUI 16251076) a avut o marjă de profit net de 37,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).