Zurück zur Suche

CONTAGEX SRL

Aktiv

CONTAGEX SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în Municipiul Huşi, Vaslui. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și cifra de afaceri în anul 2025 a fost de 231.300 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 16173016 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Vaslui #3396CAEN 6920 #6358

Allgemeine Informationen

NameCONTAGEX SRL
CUI16173016
Registrierungsnr.J2004000126379
AdresseStr. 1 DECEMBRIE, 6, Municipiul Huşi, Vaslui
Haupt-CAEN-Code6920
Genehmigte CAEN-Codes6920702274908299
Registrierungsdatum24/02/2004
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Municipală Huşi
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

231.000 RON

vs 206.000 RON

≈ 45.900 €

Profit net (2025)

123.000 RON

vs 89.700 RON

≈ 24.400 €

Capitaluri proprii (2025)

123.000 RON

vs 90.000 RON

≈ 24.500 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
231.300
≈ 45.900 €
122.974
≈ 24.400 €
1
2024
206.250
≈ 41.500 €
89.734
≈ 18.000 €
1
2023
284.050
≈ 57.400 €
157.258
≈ 31.800 €
1
2022
290.150
≈ 58.800 €
214.180
≈ 43.400 €
1
2021
254.700
≈ 51.800 €
184.915
≈ 37.600 €
1
2020
255.214
≈ 52.800 €
179.221
≈ 37.100 €
1
2019
229.655
≈ 48.400 €
168.599
≈ 35.500 €
1
2018
207.467
≈ 44.600 €
157.996
≈ 34.000 €
1
2017
167.119
≈ 36.600 €
115.947
≈ 25.400 €
1
2016
159.607
≈ 35.500 €
102.031
≈ 22.700 €
2
2015
39.902
≈ 8980 €
29.088
≈ 6540 €
1
2014
38.981
≈ 8770 €
23.566
≈ 5300 €
1
2013
15.341
≈ 3470 €
-12.769
≈ -2890 €
1
2012
28.858
≈ 6480 €
-13.378
≈ -3000 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

53,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,8%

Liquiditätsgrad

3,36

Kapitalumschlag

1,34

Umsatz pro Mitarbeiter

231.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2004-03-012014-04-11Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTAGEX SRL după CUI?

Cauți CUI 16173016. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTAGEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTAGEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTAGEX SRL, CUI 16173016, nr. Reg. Com. J2004000126379, sediu Municipiul Huşi, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTAGEX SRL în 2025?

CONTAGEX SRL (CUI 16173016) a avut o marjă de profit net de 53,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).