Zurück zur Suche

INTEX RO-MA SRL

AktivMwSt.-pflichtig

INTEX RO-MA SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Drobeta-Turnu Severin. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.167.586 lei și un profit net de 448.499 lei cu 14 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 1617072 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Mehedinți #340CAEN 4751 #36

Allgemeine Informationen

NameINTEX RO-MA SRL
CUI1617072
Registrierungsnr.J1991000136251
AdresseSPL.MIHAI VITEAZUL, Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi
Haupt-CAEN-Code4751
Genehmigte CAEN-Codes17401822475147534771
Registrierungsdatum02/04/1991
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
ROŞOGA MARIAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,17 Mio. RON

vs 3,33 Mio. RON

≈ 629.000 €

Profit net (2025)

448.000 RON

vs 212.000 RON

≈ 89.000 €

Capitaluri proprii (2025)

450.000 RON

vs 602.000 RON

≈ 89.200 €

Angajați (2025)

14
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.167.586
≈ 629.000 €
448.499
≈ 89.000 €
14
2024
3.325.703
≈ 669.000 €
212.386
≈ 42.700 €
15
2023
3.254.941
≈ 658.000 €
385.505
≈ 77.900 €
—
2022
3.383.014
≈ 686.000 €
500.683
≈ 102.000 €
18
2021
3.086.958
≈ 627.000 €
472.901
≈ 96.100 €
17
2020
2.842.363
≈ 588.000 €
710.812
≈ 147.000 €
17
2019
3.136.267
≈ 661.000 €
708.878
≈ 149.000 €
20
2018
3.113.829
≈ 669.000 €
606.087
≈ 130.000 €
19
2017
2.821.671
≈ 618.000 €
573.779
≈ 126.000 €
16
2016
2.761.783
≈ 615.000 €
542.424
≈ 121.000 €
17
2015
2.345.234
≈ 528.000 €
451.250
≈ 102.000 €
16
2014
1.606.885
≈ 362.000 €
277.667
≈ 62.500 €
15
2013
1.376.480
≈ 311.000 €
169.867
≈ 38.400 €
20
2012
1.447.855
≈ 325.000 €
-70.443
≈ -15.800 €
23

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

14,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,8%

Liquiditätsgrad

0,86

Kapitalumschlag

1,02

Umsatz pro Mitarbeiter

226.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1993-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INTEX RO-MA SRL după CUI?

Cauți CUI 1617072. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INTEX RO-MA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INTEX RO-MA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INTEX RO-MA SRL, CUI 1617072, nr. Reg. Com. J1991000136251, sediu Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INTEX RO-MA SRL în 2025?

INTEX RO-MA SRL (CUI 1617072) a avut o marjă de profit net de 14,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).