Zurück zur Suche

MARGOMED SRL

Aktiv

MARGOMED SRL este o firmă înființată în anul 2004 cu sediul în satul Periş, comuna Gorneşti, județul Mureș. Activitatea principală este codul CAEN 8621, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 335.681 lei cu un profit net de 236.709 lei.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 16030741 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Mureș #7005CAEN 8621 #1737

Allgemeine Informationen

NameMARGOMED SRL
CUI16030741
Registrierungsnr.J26/4/2004
Adresse20, Sat Periş, Comuna Gorneşti, Mureş
Haupt-CAEN-Code8621
Registrierungsdatum06/01/2004
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
SZABO MARGARETAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

336.000 RON

vs 323.000 RON

≈ 66.600 €

Profit net (2025)

237.000 RON

vs 246.000 RON

≈ 47.000 €

Capitaluri proprii (2025)

1,03 Mio. RON

vs 1,01 Mio. RON

≈ 205.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
335.681
≈ 66.600 €
236.709
≈ 47.000 €
1
2024
323.250
≈ 65.000 €
246.441
≈ 49.500 €
1
2023
265.560
≈ 53.700 €
156.934
≈ 31.700 €
2
2022
206.130
≈ 41.800 €
117.118
≈ 23.700 €
2
2021
199.674
≈ 40.600 €
149.205
≈ 30.300 €
2
2020
149.128
≈ 30.800 €
86.635
≈ 17.900 €
2
2019
156.150
≈ 32.900 €
108.458
≈ 22.900 €
1
2018
124.276
≈ 26.700 €
80.799
≈ 17.400 €
2
2017
106.285
≈ 23.300 €
71.097
≈ 15.600 €
2
2016
105.417
≈ 23.500 €
71.021
≈ 15.800 €
2
2015
102.117
≈ 23.000 €
70.195
≈ 15.800 €
2
2014
106.965
≈ 24.100 €
71.395
≈ 16.100 €
2
2013
106.523
≈ 24.100 €
71.703
≈ 16.200 €
1
2012
92.110
≈ 20.700 €
60.762
≈ 13.600 €
2

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

70,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

22,9%

Liquiditätsgrad

14,34

Kapitalumschlag

0,3

Umsatz pro Mitarbeiter

336.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARGOMED SRL după CUI?

Cauți CUI 16030741. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARGOMED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARGOMED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARGOMED SRL, CUI 16030741, nr. Reg. Com. J26/4/2004, sediu Sat Periş, Comuna Gorneşti, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARGOMED SRL în 2025?

MARGOMED SRL (CUI 16030741) a avut o marjă de profit net de 70,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).