Zurück zur Suche

VETMARC SRL

AktivMwSt.-pflichtig

VETMARC SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în satul Marca, județul Sălaj. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7500 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 586.392 lei cu 5 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 15956435 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Sălaj #2001CAEN 7500 #957

Allgemeine Informationen

NameVETMARC SRL
CUI15956435
Registrierungsnr.J31/745/2003
AdresseMARCA, 500, Sat Marca, Comuna Marca, Sălaj
Haupt-CAEN-Code7500
Genehmigte CAEN-Codes46754773477647787500
Registrierungsdatum02/12/2003
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

586.000 RON

vs 467.000 RON

≈ 116.000 €

Profit net (2025)

134.000 RON

vs 101.000 RON

≈ 26.600 €

Capitaluri proprii (2025)

155.000 RON

vs 101.000 RON

≈ 30.800 €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
586.392
≈ 116.000 €
133.963
≈ 26.600 €
5
2024
467.035
≈ 93.900 €
100.931
≈ 20.300 €
4
2023
449.135
≈ 90.800 €
274.711
≈ 55.500 €
4
2022
323.885
≈ 65.700 €
44.247
≈ 8970 €
3
2021
205.599
≈ 41.800 €
109.415
≈ 22.200 €
2
2020
107.557
≈ 22.200 €
48.732
≈ 10.100 €
2
2019
111.391
≈ 23.500 €
37.477
≈ 7900 €
2
2018
66.079
≈ 14.200 €
-3.374
≈ -725 €
2
2017
125.748
≈ 27.500 €
36.099
≈ 7900 €
2
2016
110.496
≈ 24.600 €
46.516
≈ 10.400 €
2
2015
136.066
≈ 30.600 €
45.704
≈ 10.300 €
2
2014
144.865
≈ 32.600 €
50.167
≈ 11.300 €
2
2013
103.672
≈ 23.500 €
53.731
≈ 12.200 €
1
2012
76.850
≈ 17.200 €
46.148
≈ 10.400 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

22,8%

Eigenkapitalrendite (ROE)

86,4%

Liquiditätsgrad

1,45

Kapitalumschlag

1,64

Umsatz pro Mitarbeiter

117.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2023-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VETMARC SRL după CUI?

Cauți CUI 15956435. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VETMARC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VETMARC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VETMARC SRL, CUI 15956435, nr. Reg. Com. J31/745/2003, sediu Sat Marca, Comuna Marca, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VETMARC SRL în 2025?

VETMARC SRL (CUI 15956435) a avut o marjă de profit net de 22,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).