Zurück zur Suche

V.L.B. TOUR SRL

Fuziune prin absorbțieMwSt.-pflichtig

V.L.B. TOUR SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în satul Sohodol, comuna Bran, județul Brașov. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 38.304.966 lei și un profit net de 2.009.512 lei cu 168 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 15656543 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Brașov #276CAEN 5590 #1

Allgemeine Informationen

NameV.L.B. TOUR SRL
CUI15656543
Registrierungsnr.J08/1514/2003
AdresseALUNIŞ, 13, Sat Sohodol, Comuna Bran, Braşov
Haupt-CAEN-Code5590
Registrierungsdatum08/08/2003
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Braşov
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
BENGA CIPRIAN-IOSIFadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Fuziune prin absorbție

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

36,2 Mio. RON

vs 38,3 Mio. RON

≈ 7,19 Mio. €

Profit net (2025)

202.000 RON

vs 2,01 Mio. RON

≈ 40.000 €

Capitaluri proprii (2025)

7,19 Mio. RON

vs 6,99 Mio. RON

≈ 1,43 Mio. €

Angajați (2025)

153
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
36.214.396
≈ 7,19 Mio. €
201.559
≈ 40.000 €
153
2024
38.304.966
≈ 7,7 Mio. €
2.009.512
≈ 404.000 €
168
2023
32.442.822
≈ 6,56 Mio. €
9.119.940
≈ 1,84 Mio. €
126
2022
29.671.131
≈ 6,02 Mio. €
8.832.804
≈ 1,79 Mio. €
119
2021
21.449.513
≈ 4,36 Mio. €
6.385.586
≈ 1,3 Mio. €
84
2020
16.108.275
≈ 3,33 Mio. €
5.548.936
≈ 1,15 Mio. €
101
2019
23.687.828
≈ 4,99 Mio. €
4.604.450
≈ 970.000 €
149
2018
21.000.200
≈ 4,51 Mio. €
4.679.665
≈ 1,01 Mio. €
129
2017
17.759.438
≈ 3,89 Mio. €
2.171.105
≈ 475.000 €
125
2016
16.432.346
≈ 3,66 Mio. €
348.280
≈ 77.600 €
126
2015
13.882.182
≈ 3,12 Mio. €
315.888
≈ 71.100 €
70
2014
8.525.089
≈ 1,92 Mio. €
5.418
≈ 1220 €
23
2013
8.152.870
≈ 1,84 Mio. €
352.054
≈ 79.700 €
—
2012
8.192.916
≈ 1,84 Mio. €
37.945
≈ 8520 €
19

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

0,6%

Eigenkapitalrendite (ROE)

2,8%

Liquiditätsgrad

0,18

Kapitalumschlag

0,9

Umsatz pro Mitarbeiter

237.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2003-08-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma V.L.B. TOUR SRL după CUI?

Cauți CUI 15656543. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru V.L.B. TOUR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru V.L.B. TOUR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea V.L.B. TOUR SRL, CUI 15656543, nr. Reg. Com. J08/1514/2003, sediu Sat Sohodol, Comuna Bran, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are V.L.B. TOUR SRL în 2025?

V.L.B. TOUR SRL (CUI 15656543) a avut o marjă de profit net de 0,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).