Zurück zur Suche

SANBIC SRL

AktivMwSt.-pflichtig

SANBIC SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în sat Coșereni, județul Ialomița. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, având un număr de 17 angajați în anul 2025.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 15128874 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Ialomița #285CAEN 4941 #2089

Allgemeine Informationen

NameSANBIC SRL
CUI15128874
Registrierungsnr.J2003000003215
AdressePERILOR, 31, Sat Coşereni, Comuna Coşereni, Ialomiţa
Haupt-CAEN-Code4941
Registrierungsdatum10/01/2003
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Municipală Urziceni
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
OPREA ALEXANDRUadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,77 Mio. RON

vs 6,97 Mio. RON

≈ 1,34 Mio. €

Profit net (2025)

1,73 Mio. RON

vs 2,02 Mio. RON

≈ 342.000 €

Capitaluri proprii (2025)

1,73 Mio. RON

vs 2,02 Mio. RON

≈ 343.000 €

Angajați (2025)

17
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6.766.134
≈ 1,34 Mio. €
1.725.510
≈ 342.000 €
17
2024
6.969.864
≈ 1,4 Mio. €
2.015.566
≈ 405.000 €
15
2023
6.668.787
≈ 1,35 Mio. €
2.110.712
≈ 427.000 €
16
2022
6.017.621
≈ 1,22 Mio. €
1.371.275
≈ 278.000 €
16
2021
4.481.767
≈ 911.000 €
993.486
≈ 202.000 €
17
2020
3.234.428
≈ 669.000 €
606.396
≈ 125.000 €
14
2019
3.848.953
≈ 811.000 €
811.963
≈ 171.000 €
13
2018
3.359.841
≈ 722.000 €
847.786
≈ 182.000 €
12
2017
2.532.811
≈ 554.000 €
94.852
≈ 20.800 €
12
2016
2.259.380
≈ 503.000 €
238.938
≈ 53.200 €
—
2015
2.662.384
≈ 599.000 €
199.330
≈ 44.800 €
12
2014
3.363.249
≈ 757.000 €
557.365
≈ 125.000 €
10
2013
3.190.364
≈ 722.000 €
738.330
≈ 167.000 €
8
2012
2.066.651
≈ 464.000 €
239.138
≈ 53.700 €
6

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

25,5%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,8%

Liquiditätsgrad

1,56

Kapitalumschlag

2,46

Umsatz pro Mitarbeiter

398.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2003-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SANBIC SRL după CUI?

Cauți CUI 15128874. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SANBIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SANBIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SANBIC SRL, CUI 15128874, nr. Reg. Com. J2003000003215, sediu Sat Coşereni, Comuna Coşereni, Ialomiţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SANBIC SRL în 2025?

SANBIC SRL (CUI 15128874) a avut o marjă de profit net de 25,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).