Zurück zur Suche

RAY CONSTRUCT SRL

AktivMwSt.-pflichtig

RAY CONSTRUCT SRL este o firmă înființată în anul 2002 cu sediul în satul Blejoi, județul Prahova. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 2.790.059 lei și un profit net de 421.083 lei cu 13 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 15021540 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Prahova #2232CAEN 4100 #1844

Allgemeine Informationen

NameRAY CONSTRUCT SRL
CUI15021540
Registrierungsnr.J2002001300293
AdresseAnghel Saligny, 21, Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova
Haupt-CAEN-Code4100
Registrierungsdatum18/11/2002
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
RAICU MIHAILadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,79 Mio. RON

vs 2,14 Mio. RON

≈ 554.000 €

Profit net (2025)

421.000 RON

vs 122.000 RON

≈ 83.600 €

Capitaluri proprii (2025)

4,75 Mio. RON

vs 4,33 Mio. RON

≈ 943.000 €

Angajați (2025)

13
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.790.059
≈ 554.000 €
421.083
≈ 83.600 €
13
2024
2.140.941
≈ 430.000 €
121.688
≈ 24.500 €
10
2023
1.689.158
≈ 341.000 €
564.762
≈ 114.000 €
9
2022
1.051.698
≈ 213.000 €
215.162
≈ 43.600 €
7
2021
933.918
≈ 190.000 €
437.505
≈ 88.900 €
8
2020
712.854
≈ 147.000 €
228.956
≈ 47.300 €
8
2019
878.253
≈ 185.000 €
397.475
≈ 83.800 €
8
2018
884.068
≈ 190.000 €
701.908
≈ 151.000 €
8
2017
980.073
≈ 215.000 €
529.919
≈ 116.000 €
11
2016
467.761
≈ 104.000 €
11.271
≈ 2510 €
10
2015
549.984
≈ 124.000 €
154.613
≈ 34.800 €
10
2014
347.970
≈ 78.300 €
-24.315
≈ -5470 €
10
2013
590.037
≈ 134.000 €
21.790
≈ 4930 €
20
2012
779.871
≈ 175.000 €
-146.559
≈ -32.900 €
26

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

15,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

8,9%

Liquiditätsgrad

0,3

Kapitalumschlag

0,31

Umsatz pro Mitarbeiter

215.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2002-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RAY CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 15021540. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RAY CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RAY CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RAY CONSTRUCT SRL, CUI 15021540, nr. Reg. Com. J2002001300293, sediu Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RAY CONSTRUCT SRL în 2025?

RAY CONSTRUCT SRL (CUI 15021540) a avut o marjă de profit net de 15,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).