Zurück zur Suche

ROCOMES SRL

AktivMwSt.-pflichtig

ROCOMES SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Oradea, Bihor. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 19.781.200 lei și un profit net de 4.204.724 lei cu 47 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 14950604 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Bihor #577CAEN 2511 #147

Allgemeine Informationen

NameROCOMES SRL
CUI14950604
Registrierungsnr.J2007000047059
AdressePETRE P. CARP, 13, Municipiul Oradea, Bihor
Haupt-CAEN-Code2511
Registrierungsdatum11/01/2007
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
BIANCO MASSIMOadministrator
CAIVANO GIANLUCAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

16,6 Mio. RON

vs 19,8 Mio. RON

≈ 3,29 Mio. €

Profit net (2025)

2,72 Mio. RON

vs 4,2 Mio. RON

≈ 540.000 €

Capitaluri proprii (2025)

7,99 Mio. RON

vs 9,7 Mio. RON

≈ 1,59 Mio. €

Angajați (2025)

47
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
16.564.677
≈ 3,29 Mio. €
2.720.337
≈ 540.000 €
47
2024
19.781.200
≈ 3,98 Mio. €
4.204.724
≈ 845.000 €
47
2023
20.135.737
≈ 4,07 Mio. €
5.227.473
≈ 1,06 Mio. €
43
2022
14.206.768
≈ 2,88 Mio. €
2.320.321
≈ 471.000 €
45
2021
11.923.003
≈ 2,42 Mio. €
1.353.199
≈ 275.000 €
48
2020
12.923.061
≈ 2,67 Mio. €
1.612.588
≈ 333.000 €
48
2019
12.677.025
≈ 2,67 Mio. €
1.796.345
≈ 379.000 €
44
2018
13.019.875
≈ 2,8 Mio. €
2.274.599
≈ 489.000 €
41
2017
9.070.922
≈ 1,99 Mio. €
1.041.075
≈ 228.000 €
41
2016
7.746.579
≈ 1,72 Mio. €
45.615
≈ 10.200 €
42
2015
8.305.325
≈ 1,87 Mio. €
1.287.556
≈ 290.000 €
39
2014
8.738.660
≈ 1,97 Mio. €
422.159
≈ 95.000 €
37
2013
7.377.505
≈ 1,67 Mio. €
176.268
≈ 39.900 €
33
2012
7.076.262
≈ 1,59 Mio. €
429.846
≈ 96.500 €
32

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

16,4%

Eigenkapitalrendite (ROE)

34%

Liquiditätsgrad

1,44

Kapitalumschlag

1,06

Umsatz pro Mitarbeiter

352.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2002-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROCOMES SRL după CUI?

Cauți CUI 14950604. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROCOMES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROCOMES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ROCOMES SRL, CUI 14950604, nr. Reg. Com. J2007000047059, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROCOMES SRL în 2025?

ROCOMES SRL (CUI 14950604) a avut o marjă de profit net de 16,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).