Zurück zur Suche

CONSTRUCT DENISEB SRL

AktivMwSt.-pflichtig

CONSTRUCT DENISEB SRL are sediul în sat Viziru, comuna Viziru, județul Brăila și a fost înființată în anul 2002. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 687.016 lei și un profit net de 215.875 lei în anul 2025.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 14731540 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Brăila #1933CAEN 6201 #2456

Allgemeine Informationen

NameCONSTRUCT DENISEB SRL
CUI14731540
Registrierungsnr.J09/275/2002
AdresseIANCU DE HUNEDOARA, 69, Sat Viziru, Comuna Viziru, Brăila
Haupt-CAEN-Code6201
Genehmigte CAEN-Codes162341204511467362016202
Registrierungsdatum04/07/2002
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Orăşenească Însurăţei
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
NEACSU VALERIUadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

687.000 RON

vs 642.000 RON

≈ 136.000 €

Profit net (2025)

216.000 RON

vs 209.000 RON

≈ 42.800 €

Capitaluri proprii (2025)

217.000 RON

vs 209.000 RON

≈ 43.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
687.016
≈ 136.000 €
215.875
≈ 42.800 €
1
2024
642.068
≈ 129.000 €
209.181
≈ 42.000 €
1
2023
617.983
≈ 125.000 €
466.336
≈ 94.300 €
1
2022
585.954
≈ 119.000 €
430.250
≈ 87.200 €
1
2021
587.265
≈ 119.000 €
327.516
≈ 66.600 €
1
2020
582.712
≈ 120.000 €
354.460
≈ 73.300 €
1
2019
449.702
≈ 94.800 €
340.244
≈ 71.700 €
1
2018
257.308
≈ 55.300 €
149.155
≈ 32.100 €
1
2017
31.310
≈ 6850 €
28.118
≈ 6160 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

31,4%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,6%

Liquiditätsgrad

1,23

Kapitalumschlag

1,65

Umsatz pro Mitarbeiter

687.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2017-10-05—
2002-07-012010-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTRUCT DENISEB SRL după CUI?

Cauți CUI 14731540. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTRUCT DENISEB SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTRUCT DENISEB SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTRUCT DENISEB SRL, CUI 14731540, nr. Reg. Com. J09/275/2002, sediu Sat Viziru, Comuna Viziru, Brăila.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTRUCT DENISEB SRL în 2025?

CONSTRUCT DENISEB SRL (CUI 14731540) a avut o marjă de profit net de 31,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).