Zurück zur Suche

NEW MEDIA SRL

AktivMwSt.-pflichtig

NEW MEDIA SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în sat Petrești, comuna Corbeanca, județul Ilfov. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 362.475 lei și profitul net a fost de 120.138 lei cu un număr de 1 angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 14581183 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Ilfov #17437CAEN 7312 #251

Allgemeine Informationen

NameNEW MEDIA SRL
CUI14581183
Registrierungsnr.J2002000642235
AdresseGHIOCEILOR, 11, Sat Petreşti, Comuna Corbeanca, Ilfov
Haupt-CAEN-Code7312
Registrierungsdatum12/04/2002
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Orăşenească Buftea
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

362.000 RON

vs 96.700 RON

≈ 71.900 €

Profit net (2025)

120.000 RON

vs 18.900 RON

≈ 23.800 €

Capitaluri proprii (2025)

348.000 RON

vs 228.000 RON

≈ 69.100 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
362.475
≈ 71.900 €
120.138
≈ 23.800 €
1
2024
96.665
≈ 19.400 €
18.868
≈ 3790 €
1
2023
121.752
≈ 24.600 €
44.529
≈ 9000 €
1
2022
91.172
≈ 18.500 €
-23.704
≈ -4810 €
1
2021
61.929
≈ 12.600 €
39.850
≈ 8100 €
1
2020
18.639
≈ 3850 €
-50.872
≈ -10.500 €
1
2019
640.304
≈ 135.000 €
89.572
≈ 18.900 €
2
2018
667.691
≈ 143.000 €
146.369
≈ 31.500 €
2
2017
42.562
≈ 9320 €
-22.746
≈ -4980 €
1
2016
39.307
≈ 8750 €
-61.914
≈ -13.800 €
1
2015
110.200
≈ 24.800 €
-50.325
≈ -11.300 €
1
2014
183.137
≈ 41.200 €
21.353
≈ 4800 €
1
2013
242.865
≈ 55.000 €
25.100
≈ 5680 €
1
2012
240.633
≈ 54.000 €
-12.916
≈ -2900 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

33,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

34,5%

Liquiditätsgrad

6,79

Kapitalumschlag

0,97

Umsatz pro Mitarbeiter

362.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2022-04-29—
2002-05-012020-07-23Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma NEW MEDIA SRL după CUI?

Cauți CUI 14581183. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NEW MEDIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NEW MEDIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NEW MEDIA SRL, CUI 14581183, nr. Reg. Com. J2002000642235, sediu Sat Petreşti, Comuna Corbeanca, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NEW MEDIA SRL în 2025?

NEW MEDIA SRL (CUI 14581183) a avut o marjă de profit net de 33,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).