Zurück zur Suche

MARGA MAVEXIM JR SRL

AktivMwSt.-pflichtig

MARGA MAVEXIM JR SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Pitești. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 168.527 lei și un profit net de 49.518 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 14164194 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Argeș #12166CAEN 6820 #8255

Allgemeine Informationen

NameMARGA MAVEXIM JR SRL
CUI14164194
Registrierungsnr.J2001000498031
AdresseŞTEFAN CIOBANU, 38A, Municipiul Piteşti, Argeş
Haupt-CAEN-Code6820
Registrierungsdatum06/09/2001
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
MOCANU MARIANAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

169.000 RON

vs 167.000 RON

≈ 33.400 €

Profit net (2025)

49.500 RON

vs -10.600 RON

≈ 9830 €

Capitaluri proprii (2025)

388.000 RON

vs 338.000 RON

≈ 77.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
168.527
≈ 33.400 €
49.518
≈ 9830 €
1
2024
167.159
≈ 33.600 €
-10.593
≈ -2130 €
1
2023
166.148
≈ 33.600 €
-3.765
≈ -761 €
1
2022
165.643
≈ 33.600 €
70.466
≈ 14.300 €
1
2021
143.129
≈ 29.100 €
106.395
≈ 21.600 €
1
2020
141.536
≈ 29.300 €
60.042
≈ 12.400 €
1
2019
164.002
≈ 34.600 €
87.497
≈ 18.400 €
1
2018
158.944
≈ 34.200 €
91.647
≈ 19.700 €
1
2017
156.934
≈ 34.400 €
90.304
≈ 19.800 €
1
2016
153.610
≈ 34.200 €
82.487
≈ 18.400 €
1
2015
152.185
≈ 34.200 €
81.457
≈ 18.300 €
1
2014
250.385
≈ 56.300 €
180.044
≈ 40.500 €
1
2013
248.782
≈ 56.300 €
165.415
≈ 37.400 €
1
2012
250.546
≈ 56.200 €
184.162
≈ 41.300 €
1

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

29,4%

Eigenkapitalrendite (ROE)

12,8%

Liquiditätsgrad

0

Kapitalumschlag

0,2

Umsatz pro Mitarbeiter

169.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2001-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARGA MAVEXIM JR SRL după CUI?

Cauți CUI 14164194. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARGA MAVEXIM JR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARGA MAVEXIM JR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARGA MAVEXIM JR SRL, CUI 14164194, nr. Reg. Com. J2001000498031, sediu Municipiul Piteşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARGA MAVEXIM JR SRL în 2025?

MARGA MAVEXIM JR SRL (CUI 14164194) a avut o marjă de profit net de 29,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).