Zurück zur Suche

DERMAMED SRL

Aktiv

DERMAMED SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în municipiul Oradea, județul Bihor. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 213.460 lei și profitul net a fost de 111.419 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 13458779 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Bihor #12929CAEN 8622 #7142

Allgemeine Informationen

NameDERMAMED SRL
CUI13458779
Registrierungsnr.J2000000803052
AdresseStr. CONSTANTIN BRANCUSI, 2, Municipiul Oradea, Bihor
Haupt-CAEN-Code8622
Registrierungsdatum12/10/2000
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
CACUCI MIRELAadministrator

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

213.000 RON

vs 222.000 RON

≈ 42.400 €

Profit net (2025)

111.000 RON

vs 105.000 RON

≈ 22.100 €

Capitaluri proprii (2025)

112.000 RON

vs 105.000 RON

≈ 22.200 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
213.460
≈ 42.400 €
111.419
≈ 22.100 €
1
2024
221.570
≈ 44.500 €
104.922
≈ 21.100 €
1
2023
222.974
≈ 45.100 €
107.171
≈ 21.700 €
1
2022
195.223
≈ 39.600 €
110.696
≈ 22.400 €
1
2021
129.033
≈ 26.200 €
75.935
≈ 15.400 €
—
2020
134.410
≈ 27.800 €
86.098
≈ 17.800 €
—
2019
129.091
≈ 27.200 €
63.945
≈ 13.500 €
—
2018
110.580
≈ 23.800 €
49.726
≈ 10.700 €
—
2017
93.920
≈ 20.600 €
70.706
≈ 15.500 €
—
2016
93.830
≈ 20.900 €
42.977
≈ 9570 €
—
2015
88.400
≈ 19.900 €
41.903
≈ 9430 €
—
2014
75.960
≈ 17.100 €
10.364
≈ 2330 €
—
2013
60.011
≈ 13.600 €
-9.752
≈ -2210 €
—
2012
49.519
≈ 11.100 €
2.364
≈ 531 €
—

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

52,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,6%

Liquiditätsgrad

4,32

Kapitalumschlag

1,47

Umsatz pro Mitarbeiter

213.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DERMAMED SRL după CUI?

Cauți CUI 13458779. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DERMAMED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DERMAMED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DERMAMED SRL, CUI 13458779, nr. Reg. Com. J2000000803052, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DERMAMED SRL în 2025?

DERMAMED SRL (CUI 13458779) a avut o marjă de profit net de 52,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).