Zurück zur Suche

DIASFIN SA

AktivMwSt.-pflichtig

DIASFIN SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 775.296 lei și profitul net de 94.631 lei cu 4 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 132 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: București #36108CAEN 6820 #3234

Allgemeine Daten

NameDIASFIN SA
CUI132
Registrierungsnr.J1991002352400
AdresseSos. PANTELIMON, 1, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Haupt-CAEN-Code6820
Registrierungsdatum02/05/1991
SteuerbehördeAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
RechtsformSA
EigentumsformPROPR.MIXTA-DE STAT SI PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 7. November 2026

Geschäftsführer und Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

775.000 RON

vs 769.000 RON

≈ 154.000 €

Profit net (2025)

94.600 RON

vs 71.400 RON

≈ 18.800 €

Capitaluri proprii (2025)

12,3 Mio. RON

vs 12,2 Mio. RON

≈ 2,44 Mio. €

Angajați (2025)

4

2025

775.000 RON

+1%față de 2024Profit net94.600 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012780.000 RONProfit net: 16.800 RON
2013788.000 RONProfit net: 23.200 RON
2014865.000 RONProfit net: 22.000 RON
20151,12 Mio. RONProfit net: 7540 RON
2016826.000 RONProfit net: 2180 RON
2017874.000 RONProfit net: 11.800 RON
2018874.000 RONProfit net: 9620 RON
2019764.000 RONProfit net: 6850 RON
2020753.000 RONProfit net: 14.500 RON
2021626.000 RONProfit net: 28.900 RON
2022633.000 RONProfit net: 29.500 RON
2023682.000 RONProfit net: 41.600 RON
2024769.000 RONProfit net: 71.400 RON
2025775.000 RONProfit net: 94.600 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
775.296
≈ 154.000 €
94.631
≈ 18.800 €
4
2024
769.394
≈ 155.000 €
71.388
≈ 14.400 €
5
2023
682.058
≈ 138.000 €
41.648
≈ 8420 €
5
2022
632.912
≈ 128.000 €
29.494
≈ 5980 €
4
2021
625.765
≈ 127.000 €
28.876
≈ 5870 €
4
2020
752.703
≈ 156.000 €
14.459
≈ 2990 €
4
2019
764.459
≈ 161.000 €
6.848
≈ 1440 €
6
2018
873.908
≈ 188.000 €
9.619
≈ 2070 €
11
2017
873.913
≈ 191.000 €
11.772
≈ 2580 €
14
2016
825.610
≈ 184.000 €
2.178
≈ 485 €
17
2015
1.120.940
≈ 252.000 €
7.542
≈ 1700 €
19
2014
865.077
≈ 195.000 €
22.024
≈ 4960 €
19
2013
787.869
≈ 178.000 €
23.245
≈ 5260 €
20
2012
779.929
≈ 175.000 €
16.768
≈ 3760 €
21

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

12,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

0,8%

Liquiditätsgrad

7,77

Kapitalumschlag

0,06

Umsatz pro Mitarbeiter

194.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DIASFIN SA după CUI?

Cauți CUI 132. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DIASFIN SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DIASFIN SA?

Datele de facturare sunt denumirea DIASFIN SA, CUI 132, nr. Reg. Com. J1991002352400, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DIASFIN SA în 2025?

DIASFIN SA (CUI 132) a avut o marjă de profit net de 12,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).