Zurück zur Suche

SYSTEMBAU S.P.S. SRL

AktivMwSt.-pflichtig

SYSTEMBAU S.P.S. SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în sat Berceni, comuna Berceni, județul Prahova. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 69.246.749 lei și un profit net de 127.623 lei cu 159 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 13144407 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 105 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Prahova #144CAEN 4341 #2

Allgemeine Informationen

NameSYSTEMBAU S.P.S. SRL
CUI13144407
Registrierungsnr.J2000000571290
AdresseTudor Vladimirescu, 1, Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova
Haupt-CAEN-Code4341
Registrierungsdatum22/06/2000
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Prahova
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

69,2 Mio. RON

vs 57,7 Mio. RON

≈ 13,7 Mio. €

Profit net (2025)

128.000 RON

vs 342.000 RON

≈ 25.300 €

Capitaluri proprii (2025)

7,62 Mio. RON

vs 7,49 Mio. RON

≈ 1,51 Mio. €

Angajați (2025)

159
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
69.246.749
≈ 13,7 Mio. €
127.623
≈ 25.300 €
159
2024
57.745.760
≈ 11,6 Mio. €
342.428
≈ 68.800 €
182
2023
78.231.387
≈ 15,8 Mio. €
3.637.250
≈ 735.000 €
180
2022
69.468.836
≈ 14,1 Mio. €
5.997.050
≈ 1,22 Mio. €
169
2021
67.943.751
≈ 13,8 Mio. €
3.860.260
≈ 785.000 €
174
2020
40.337.428
≈ 8,34 Mio. €
2.011.769
≈ 416.000 €
169
2019
51.506.108
≈ 10,9 Mio. €
7.645.041
≈ 1,61 Mio. €
162
2018
50.255.943
≈ 10,8 Mio. €
5.787.861
≈ 1,24 Mio. €
136
2017
55.486.279
≈ 12,1 Mio. €
5.086.353
≈ 1,11 Mio. €
148
2016
36.714.110
≈ 8,18 Mio. €
3.399.938
≈ 757.000 €
137
2015
19.419.649
≈ 4,37 Mio. €
744.599
≈ 168.000 €
128
2014
24.204.954
≈ 5,45 Mio. €
135.632
≈ 30.500 €
137
2013
20.684.508
≈ 4,68 Mio. €
352.312
≈ 79.700 €
138
2012
13.693.507
≈ 3,07 Mio. €
-1.930.034
≈ -433.000 €
131

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

0,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

1,7%

Liquiditätsgrad

0,99

Kapitalumschlag

1,29

Umsatz pro Mitarbeiter

436.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2000-06-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SYSTEMBAU S.P.S. SRL după CUI?

Cauți CUI 13144407. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SYSTEMBAU S.P.S. SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SYSTEMBAU S.P.S. SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SYSTEMBAU S.P.S. SRL, CUI 13144407, nr. Reg. Com. J2000000571290, sediu Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SYSTEMBAU S.P.S. SRL în 2025?

SYSTEMBAU S.P.S. SRL (CUI 13144407) a avut o marjă de profit net de 0,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).