Zurück zur Suche

FARM VERITAS SRL

AktivMwSt.-pflichtig

FARM VERITAS SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Târnăveni, județul Mureș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 90.714 lei și un profit net de 31.920 lei cu un angajat.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 1245564 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Mureș #12429CAEN 6820 #10147

Allgemeine Informationen

NameFARM VERITAS SRL
CUI1245564
Registrierungsnr.J1992000308264
AdresseStr. REPUBLICII, 71-73, Municipiul Târnăveni, Mureş
Haupt-CAEN-Code6820
Registrierungsdatum11/02/1992
SteuerbehördeUnitatea Fiscală Municipală Târnăveni
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
BIRO IDAadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

90.700 RON

vs 89.500 RON

≈ 18.000 €

Profit net (2025)

31.900 RON

vs 39.400 RON

≈ 6340 €

Capitaluri proprii (2025)

226.000 RON

vs 233.000 RON

≈ 44.800 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
90.714
≈ 18.000 €
31.920
≈ 6340 €
1
2024
89.541
≈ 18.000 €
39.425
≈ 7930 €
1
2023
89.080
≈ 18.000 €
47.001
≈ 9500 €
1
2022
88.698
≈ 18.000 €
52.861
≈ 10.700 €
1
2021
88.563
≈ 18.000 €
53.193
≈ 10.800 €
1
2020
87.004
≈ 18.000 €
38.371
≈ 7930 €
1
2019
85.324
≈ 18.000 €
49.911
≈ 10.500 €
1
2018
83.748
≈ 18.000 €
53.642
≈ 11.500 €
1
2017
82.191
≈ 18.000 €
56.750
≈ 12.400 €
1
2016
516.595
≈ 115.000 €
362.429
≈ 80.700 €
3
2015
1.346.531
≈ 303.000 €
8.696
≈ 1960 €
8
2014
1.393.190
≈ 313.000 €
23.619
≈ 5310 €
8
2013
1.478.402
≈ 335.000 €
44.219
≈ 10.000 €
9
2012
1.776.238
≈ 399.000 €
106.273
≈ 23.800 €
9

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

35,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

14,1%

Liquiditätsgrad

3,24

Kapitalumschlag

0,39

Umsatz pro Mitarbeiter

90.700 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FARM VERITAS SRL după CUI?

Cauți CUI 1245564. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARM VERITAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FARM VERITAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FARM VERITAS SRL, CUI 1245564, nr. Reg. Com. J1992000308264, sediu Municipiul Târnăveni, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FARM VERITAS SRL în 2025?

FARM VERITAS SRL (CUI 1245564) a avut o marjă de profit net de 35,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).