Zurück zur Suche

BOOK KEEPING SRL

Aktiv

BOOK KEEPING SRL este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în municipiul Pitești. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 279.540 lei și profitul net a fost de 145.509 lei cu 2 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 11518157 · Finanzielle Gesundheit

Platzierung 2025: Argeș #9630CAEN 6920 #5149

Allgemeine Informationen

NameBOOK KEEPING SRL
CUI11518157
Registrierungsnr.J1999000071033
AdresseMR. GHEORGHE ŞONŢU, 2, Municipiul Piteşti, Argeş
Haupt-CAEN-Code6920
Registrierungsdatum18/02/1999
SteuerbehördeAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 21. Oktober 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC

MwSt.

Nicht MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

280.000 RON

vs 240.000 RON

≈ 55.500 €

Profit net (2025)

146.000 RON

vs 111.000 RON

≈ 28.900 €

Capitaluri proprii (2025)

146.000 RON

vs 111.000 RON

≈ 28.900 €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
279.540
≈ 55.500 €
145.509
≈ 28.900 €
2
2024
239.510
≈ 48.100 €
111.257
≈ 22.400 €
2
2023
214.193
≈ 43.300 €
105.029
≈ 21.200 €
2
2022
192.500
≈ 39.000 €
85.537
≈ 17.300 €
2
2021
191.500
≈ 38.900 €
93.528
≈ 19.000 €
2
2020
178.450
≈ 36.900 €
82.292
≈ 17.000 €
2
2019
168.050
≈ 35.400 €
68.964
≈ 14.500 €
2
2018
162.700
≈ 35.000 €
29.398
≈ 6320 €
4
2017
165.700
≈ 36.300 €
24.196
≈ 5300 €
4
2016
172.415
≈ 38.400 €
48.740
≈ 10.900 €
4
2015
152.580
≈ 34.300 €
26.650
≈ 6000 €
4
2014
145.288
≈ 32.700 €
45.231
≈ 10.200 €
4
2013
125.999
≈ 28.500 €
28.023
≈ 6340 €
4
2012
110.789
≈ 24.900 €
35.428
≈ 7950 €
3

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

52,1%

Eigenkapitalrendite (ROE)

99,8%

Liquiditätsgrad

2,05

Kapitalumschlag

1

Umsatz pro Mitarbeiter

140.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
2007-12-012012-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma BOOK KEEPING SRL după CUI?

Cauți CUI 11518157. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BOOK KEEPING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BOOK KEEPING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BOOK KEEPING SRL, CUI 11518157, nr. Reg. Com. J1999000071033, sediu Municipiul Piteşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BOOK KEEPING SRL în 2025?

BOOK KEEPING SRL (CUI 11518157) a avut o marjă de profit net de 52,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).