Zurück zur Suche

NUTRIENTUL SA

AktivMwSt.-pflichtig

NUTRIENTUL SA este o firmă înființată în anul 1991 cu sediul în Sat Palota, Comuna Sântandrei, Bihor. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 227.022.496 lei și un profit net de 2.760.497 lei cu 150 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 108046 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Bihor #30CAEN 1091 #2

Allgemeine Informationen

NameNUTRIENTUL SA
CUI108046
Registrierungsnr.J1991000248053
AdresseSTR. CIMPULUI, 1, Sat Palota, Comuna Sântandrei, Bihor
Haupt-CAEN-Code1091
Registrierungsdatum28/03/1991
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
RechtsformSA
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
EGEI IVONAadministrator
PAZURIC IOSIFadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

227 Mio. RON

vs 176 Mio. RON

≈ 45,1 Mio. €

Profit net (2025)

2,76 Mio. RON

vs 4,15 Mio. RON

≈ 548.000 €

Capitaluri proprii (2025)

144 Mio. RON

vs 82,6 Mio. RON

≈ 28,7 Mio. €

Angajați (2025)

150
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
227.022.496
≈ 45,1 Mio. €
2.760.497
≈ 548.000 €
150
2024
175.940.171
≈ 35,4 Mio. €
4.150.438
≈ 834.000 €
144
2023
207.400.792
≈ 41,9 Mio. €
3.527.136
≈ 713.000 €
128
2022
145.428.339
≈ 29,5 Mio. €
1.577.884
≈ 320.000 €
134
2021
116.777.804
≈ 23,7 Mio. €
2.467.338
≈ 501.000 €
163
2020
174.304.497
≈ 36 Mio. €
4.057.428
≈ 839.000 €
189
2019
171.694.972
≈ 36,2 Mio. €
7.500.783
≈ 1,58 Mio. €
183
2018
153.176.281
≈ 32,9 Mio. €
5.315.282
≈ 1,14 Mio. €
176
2017
164.744.166
≈ 36,1 Mio. €
10.535.986
≈ 2,31 Mio. €
164
2016
171.899.821
≈ 38,3 Mio. €
31.196.786
≈ 6,95 Mio. €
162
2015
148.782.113
≈ 33,5 Mio. €
494.016
≈ 111.000 €
159
2014
127.050.210
≈ 28,6 Mio. €
1.688.802
≈ 380.000 €
—
2013
163.325.482
≈ 37 Mio. €
2.111.009
≈ 478.000 €
157
2012
161.727.758
≈ 36,3 Mio. €
1.883.646
≈ 423.000 €
153

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

1,2%

Eigenkapitalrendite (ROE)

1,9%

Liquiditätsgrad

1,06

Kapitalumschlag

0,78

Umsatz pro Mitarbeiter

1,51 Mio. RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NUTRIENTUL SA după CUI?

Cauți CUI 108046. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NUTRIENTUL SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NUTRIENTUL SA?

Datele de facturare sunt denumirea NUTRIENTUL SA, CUI 108046, nr. Reg. Com. J1991000248053, sediu Sat Palota, Comuna Sântandrei, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NUTRIENTUL SA în 2025?

NUTRIENTUL SA (CUI 108046) a avut o marjă de profit net de 1,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).