Zurück zur Suche

PARAT TECHNOLOGY ROMANIA S.R.L.

AktivMwSt.-pflichtig

PARAT TECHNOLOGY ROMANIA S.R.L. este o firmă înființată în anul 1998 cu sediul în satul Albești, comuna Albești, județul Mureș. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 70.428.349 lei și un profit net de 2.559.744 lei cu 228 angajați.Automatisch generierte Zusammenfassung aus öffentlichen ANAF/ONRC-Daten

CUI: 10654070 · Finanzielle Gesundheit

Distincții top 106 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Platzierung 2025: Mureș #112CAEN 1396 #2

Allgemeine Informationen

NamePARAT TECHNOLOGY ROMANIA S.R.L.
CUI10654070
Registrierungsnr.J1998000423268
Adresse BARAŢILOR, 8A, Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Mureş
Haupt-CAEN-Code1396
Registrierungsdatum17/06/1998
SteuerbehördeAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
RechtsformSRL
EigentumsformPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Ist das Ihr Unternehmen? Beanspruchen Sie Ihre Website und erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen!

Beanspruchen Sie die Website Ihres Unternehmens, erhalten Sie das Verifiziert-Abzeichen und erscheinen Sie mit einem offiziellen Link statt einer Google-Suche.

Website beanspruchen

Kostenlos beim Beanspruchen

Verifiziert-PlaketteCookie-ConsentANPC-(SAL)-PlaketteKI-Sichtbarkeitsprüfung
Bei Google suchen
Quelle: ONRC (data.gov.ro) · aktualisiert 29. September 2026

Geschäftsführer & gesetzliche Vertreter

Quelle: ONRC
SIKLODI DENESadministrator

MwSt.

MwSt.-pflichtig

ONRC-Status

Funcțiune

Status

Aktiver Steuerpflichtiger

Aufgeteilte MwSt.

Wendet keine aufgeteilte MwSt. an

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

61 Mio. RON

vs 70,4 Mio. RON

≈ 12,1 Mio. €

Profit net (2025)

3,25 Mio. RON

vs 2,56 Mio. RON

≈ 645.000 €

Capitaluri proprii (2025)

25,7 Mio. RON

vs 22,5 Mio. RON

≈ 5,11 Mio. €

Angajați (2025)

203
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
61.004.868
≈ 12,1 Mio. €
3.250.208
≈ 645.000 €
203
2024
70.428.349
≈ 14,2 Mio. €
2.559.744
≈ 515.000 €
228
2023
83.326.594
≈ 16,8 Mio. €
2.984.529
≈ 603.000 €
238
2022
63.568.054
≈ 12,9 Mio. €
289.448
≈ 58.700 €
236
2021
81.416.984
≈ 16,5 Mio. €
3.926.255
≈ 798.000 €
236
2020
49.751.695
≈ 10,3 Mio. €
1.281.610
≈ 265.000 €
171
2019
51.209.415
≈ 10,8 Mio. €
2.438.718
≈ 514.000 €
184
2018
30.625.332
≈ 6,58 Mio. €
1.212.378
≈ 261.000 €
172
2017
10.827.114
≈ 2,37 Mio. €
-271.118
≈ -59.400 €
144
2016
7.602.470
≈ 1,69 Mio. €
128.859
≈ 28.700 €
127
2015
6.823.382
≈ 1,54 Mio. €
1.276.004
≈ 287.000 €
111
2014
6.043.694
≈ 1,36 Mio. €
895.056
≈ 201.000 €
101
2013
5.471.190
≈ 1,24 Mio. €
723.526
≈ 164.000 €
104
2012
4.804.997
≈ 1,08 Mio. €
371.356
≈ 83.300 €
107

Quelle: ANAF bilanț · aktualisiert 16. September 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Finanzkennzahlen 2025

Nettogewinnmarge

5,3%

Eigenkapitalrendite (ROE)

12,6%

Liquiditätsgrad

2,63

Kapitalumschlag

1,87

Umsatz pro Mitarbeiter

301.000 RON

Vollständige Mehrjahresanalyse, Altman Z′, Trends und Urteil → Finanzielle GesundheitPro

Istoric

MwSt.-Zeiträume

VonBisDetails
1998-06-17—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PARAT TECHNOLOGY ROMANIA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 10654070. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PARAT TECHNOLOGY ROMANIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PARAT TECHNOLOGY ROMANIA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PARAT TECHNOLOGY ROMANIA S.R.L., CUI 10654070, nr. Reg. Com. J1998000423268, sediu Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PARAT TECHNOLOGY ROMANIA S.R.L. în 2025?

PARAT TECHNOLOGY ROMANIA S.R.L. (CUI 10654070) a avut o marjă de profit net de 5,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).