Повернутися до пошуку
АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

TRAFO SRL este o firmă înființată în anul 1992 cu sediul în satul Tuta, comuna Târgu Trotuș, județul Bacău. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, având o cifră de afaceri de 659.391 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 971666 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Bacău #3828CAEN 4941 #12860

Загальна інформація

НазваTRAFO SRL
CUI971666
Реєстраційний №J1992000946048
АдресаSat Tuta, Comuna Târgu Trotuş, Bacău
Основний код CAEN4941
Дата реєстрації30/03/1992
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Oneşti
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
POPA PETREAadministrator
POPA ADRIANadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

659 тис. RON

vs 624 тис. RON

≈ 131 тис. €

Profit net (2025)

49,2 тис. RON

vs -20,6 тис. RON

≈ 9,76 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

573 тис. RON

vs 523 тис. RON

≈ 114 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
659 391
≈ 131 тис. €
49 198
≈ 9,76 тис. €
2
2024
623 868
≈ 125 тис. €
-20 560
≈ -4,13 тис. €
1
2023
561 765
≈ 114 тис. €
2 908
≈ 588 €
2
2022
699 155
≈ 142 тис. €
85 588
≈ 17,4 тис. €
1
2021
740 787
≈ 151 тис. €
74 899
≈ 15,2 тис. €
2
2020
497 425
≈ 103 тис. €
10 168
≈ 2,1 тис. €
1
2019
724 343
≈ 153 тис. €
102 965
≈ 21,7 тис. €
1
2018
746 517
≈ 160 тис. €
2 017
≈ 433 €
2
2017
722 097
≈ 158 тис. €
77 997
≈ 17,1 тис. €
3
2016
695 139
≈ 155 тис. €
5 864
≈ 1,31 тис. €
0
2015
731 210
≈ 165 тис. €
5 657
≈ 1,27 тис. €
5
2014
790 765
≈ 178 тис. €
-35 415
≈ -7,97 тис. €
4
2013
687 283
≈ 156 тис. €
8 262
≈ 1,87 тис. €
4
2012
701 773
≈ 157 тис. €
417
≈ 93,6 €
4

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

7,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

8,6%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,78

Оборотність активів

0,93

Виторг на співробітника

330 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1998-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TRAFO SRL după CUI?

Cauți CUI 971666. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TRAFO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TRAFO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TRAFO SRL, CUI 971666, nr. Reg. Com. J1992000946048, sediu Sat Tuta, Comuna Târgu Trotuş, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TRAFO SRL în 2025?

TRAFO SRL (CUI 971666) a avut o marjă de profit net de 7,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).