Повернутися до пошуку

SENADAS SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

SENADAS SRL este o firmă înființată în anul 1997 cu sediul în satul Linia, comuna Budești, județul Vâlcea. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.285.873 lei și un profit net de 175.433 lei cu 14 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 9658485 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Vâlcea #1504CAEN 4100 #2899

Загальна інформація

НазваSENADAS SRL
CUI9658485
Реєстраційний №J1997000136381
АдресаCom. Budesti, Sat Linia, Comuna Budeşti, Vâlcea
Основний код CAEN4100
Авторизовані коди CAEN412043114312432243324333433443394391439946734711
Дата реєстрації11/03/1997
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
DUMBRAVA FLORINELadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,29 млн RON

vs 1,25 млн RON

≈ 255 тис. €

Profit net (2025)

175 тис. RON

vs 331 тис. RON

≈ 34,8 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

225 тис. RON

vs 149 тис. RON

≈ 44,7 тис. €

Angajați (2025)

14
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 285 873
≈ 255 тис. €
175 433
≈ 34,8 тис. €
14
2024
1 247 145
≈ 251 тис. €
330 971
≈ 66,5 тис. €
0
2023
438 251
≈ 88,6 тис. €
-454 849
≈ -92 тис. €
16
2022
1 933 370
≈ 392 тис. €
909 312
≈ 184 тис. €
0
2021
1 291 957
≈ 263 тис. €
247 410
≈ 50,3 тис. €
9
2020
260 103
≈ 53,8 тис. €
-173 785
≈ -35,9 тис. €
12
2019
583 889
≈ 123 тис. €
128 641
≈ 27,1 тис. €
12
2018
548 402
≈ 118 тис. €
30 626
≈ 6,58 тис. €
19
2017
321 136
≈ 70,3 тис. €
-115 013
≈ -25,2 тис. €
18
2016
444 160
≈ 98,9 тис. €
225 569
≈ 50,2 тис. €
10
2015
141 061
≈ 31,7 тис. €
-48 232
≈ -10,9 тис. €
5
2014
224 241
≈ 50,5 тис. €
-10 172
≈ -2,29 тис. €
5
2013
351 007
≈ 79,4 тис. €
-39 848
≈ -9,02 тис. €
5
2012
507 417
≈ 114 тис. €
35 883
≈ 8,05 тис. €
6

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

13,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

77,8%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,2

Оборотність активів

2,02

Виторг на співробітника

91,8 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1998-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SENADAS SRL după CUI?

Cauți CUI 9658485. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SENADAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SENADAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SENADAS SRL, CUI 9658485, nr. Reg. Com. J1997000136381, sediu Sat Linia, Comuna Budeşti, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SENADAS SRL în 2025?

SENADAS SRL (CUI 9658485) a avut o marjă de profit net de 13,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).