Повернутися до пошуку

CONTACT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CONTACT SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Bacău. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 946719 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Bacău #3289CAEN 6820 #3038

Загальна інформація

НазваCONTACT SRL
CUI946719
Реєстраційний №J1991000014043
АдресаStr. I. L. CARAGIALE, 3, Municipiul Bacău, Bacău
Основний код CAEN6820
Дата реєстрації04/01/1991
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
LAZĂR ALINA-ELENAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

850 тис. RON

vs 771 тис. RON

≈ 169 тис. €

Profit net (2025)

409 тис. RON

vs 342 тис. RON

≈ 81,2 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,69 млн RON

vs 1,28 млн RON

≈ 335 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
850 323
≈ 169 тис. €
409 014
≈ 81,2 тис. €
1
2024
770 844
≈ 155 тис. €
341 909
≈ 68,7 тис. €
1
2023
563 347
≈ 114 тис. €
407 588
≈ 82,4 тис. €
1
2022
719 074
≈ 146 тис. €
215 680
≈ 43,7 тис. €
1
2021
245 818
≈ 50 тис. €
197 128
≈ 40,1 тис. €
2
2020
126 319
≈ 26,1 тис. €
42 431
≈ 8,77 тис. €
2
2019
127 517
≈ 26,9 тис. €
30 443
≈ 6,42 тис. €
2
2018
123 266
≈ 26,5 тис. €
65 075
≈ 14 тис. €
2
2017
103 611
≈ 22,7 тис. €
5 153
≈ 1,13 тис. €
2
2016
97 735
≈ 21,8 тис. €
33 163
≈ 7,38 тис. €
2
2015
145 517
≈ 32,7 тис. €
61 888
≈ 13,9 тис. €
1
2014
141 139
≈ 31,8 тис. €
42 131
≈ 9,48 тис. €
1
2013
156 148
≈ 35,3 тис. €
6 899
≈ 1,56 тис. €
0
2012
245 470
≈ 55,1 тис. €
15 688
≈ 3,52 тис. €
0

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

48,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

24,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,02

Оборотність активів

0,12

Виторг на співробітника

850 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTACT SRL după CUI?

Cauți CUI 946719. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTACT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTACT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTACT SRL, CUI 946719, nr. Reg. Com. J1991000014043, sediu Municipiul Bacău, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTACT SRL în 2025?

CONTACT SRL (CUI 946719) a avut o marjă de profit net de 48,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).