ADONIS SRL
ADONIS SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în Sat Holt, Comuna Letea Veche, județul Bacău. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1.606.412 lei și profitul net a fost de 260.269 lei cu 3 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 946085 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Bacău #2103CAEN 0130 #24
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,61 млн RON
≈ 319 тис. €
Profit net (2025)
260 тис. RON
≈ 51,7 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
2,22 млн RON
≈ 441 тис. €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 606 412 ≈ 319 тис. € | 260 269 ≈ 51,7 тис. € | 3 |
| 2024 | 1 221 244 ≈ 245 тис. € | 22 335 ≈ 4,49 тис. € | 3 |
| 2023 | 950 087 ≈ 192 тис. € | 16 846 ≈ 3,41 тис. € | 3 |
| 2022 | 1 512 393 ≈ 307 тис. € | 66 617 ≈ 13,5 тис. € | 5 |
| 2021 | 1 581 083 ≈ 321 тис. € | 555 696 ≈ 113 тис. € | 5 |
| 2020 | 1 134 038 ≈ 234 тис. € | 191 940 ≈ 39,7 тис. € | 6 |
| 2019 | 1 114 416 ≈ 235 тис. € | 50 659 ≈ 10,7 тис. € | 6 |
| 2018 | 1 421 278 ≈ 305 тис. € | 512 956 ≈ 110 тис. € | 5 |
| 2017 | 993 448 ≈ 217 тис. € | 191 945 ≈ 42 тис. € | — |
| 2016 | 759 704 ≈ 169 тис. € | 64 527 ≈ 14,4 тис. € | 6 |
| 2015 | 705 165 ≈ 159 тис. € | 5 706 ≈ 1,28 тис. € | 5 |
| 2014 | 1 044 477 ≈ 235 тис. € | 343 004 ≈ 77,2 тис. € | 4 |
| 2013 | 603 350 ≈ 137 тис. € | 59 234 ≈ 13,4 тис. € | 4 |
| 2012 | 603 704 ≈ 135 тис. € | 147 164 ≈ 33 тис. € | 3 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
16,2%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
11,7%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,56
Оборотність активів
0,51
Виторг на співробітника
535 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
- AGRI MODES S.R.L.(Bacău)
- COOPERATIVA AGRICOLĂ AGRICOM ASĂU(Bacău)
- COP ONEŞTI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Bacău)
- CÂMPURI AURII COOPERATIVA AGRICOLĂ(Bacău)
- GRĂDINA MOLDOVEI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Bacău)
- COOPERATIVA AGRICOLĂ MOLDOAGRIAS GRUP LETEA(Bacău)
- COOPERATIVA AGRICOLĂ AGRO MATIAS MUNTENIA(Buzău)
- FRUCTI FLORA CIUMBRUD COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Alba)
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- AGRI MODES S.R.L.
Спільний керівник: RUŞTI DAN GRIGORE
- COOPERATIVA AGRICOLĂ MOLDOAGRIAS GRUP LETEA
Спільний керівник: RUŞTI GRIGORE
- G.R. INVEST AGENT DE ASIGURARE SRL
Спільний керівник: RUŞTI DAN GRIGORE
- WALCTECH SRL
Спільний керівник: RUŞTI DAN GRIGORE
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2001-05-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ADONIS SRL după CUI?
Cauți CUI 946085. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ADONIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ADONIS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ADONIS SRL, CUI 946085, nr. Reg. Com. J1992001689043, sediu Sat Holt, Comuna Letea Veche, Bacău.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ADONIS SRL în 2025?
ADONIS SRL (CUI 946085) a avut o marjă de profit net de 16,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).