Повернутися до пошуку

COMAT BACAU SA

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

COMAT BACAU SA este o societate cu răspundere limitată înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Bacău. Compania are ca activitate principală comerțul cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 945705 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Bacău #1127CAEN 4682 #107

Загальна інформація

НазваCOMAT BACAU SA
CUI945705
Реєстраційний №J1991000646044
АдресаStr. CONSTANTIN MUSAT, 1, Municipiul Bacău, Bacău
Основний код CAEN4682
Дата реєстрації29/04/1991
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
PRUNTEANU ADRIANAadministrator
DEJU MIHAIadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,54 млн RON

vs 3,21 млн RON

≈ 703 тис. €

Profit net (2025)

459 тис. RON

vs 559 тис. RON

≈ 91,2 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

8,4 млн RON

vs 8,21 млн RON

≈ 1,67 млн €

Angajați (2025)

19
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 543 092
≈ 703 тис. €
459 468
≈ 91,2 тис. €
19
2024
3 209 713
≈ 645 тис. €
559 002
≈ 112 тис. €
21
2023
3 381 388
≈ 684 тис. €
578 413
≈ 117 тис. €
21
2022
3 377 260
≈ 685 тис. €
472 291
≈ 95,8 тис. €
24
2021
3 265 802
≈ 664 тис. €
597 793
≈ 121 тис. €
30
2020
4 014 873
≈ 830 тис. €
565 911
≈ 117 тис. €
33
2019
8 664 914
≈ 1,83 млн €
584 731
≈ 123 тис. €
37
2018
5 018 561
≈ 1,08 млн €
399 861
≈ 85,9 тис. €
32
2017
6 463 017
≈ 1,41 млн €
410 310
≈ 89,8 тис. €
36
2016
6 912 715
≈ 1,54 млн €
278 333
≈ 62 тис. €
41
2015
7 073 761
≈ 1,59 млн €
320 862
≈ 72,2 тис. €
44
2014
6 721 126
≈ 1,51 млн €
387 896
≈ 87,3 тис. €
44
2013
7 073 324
≈ 1,6 млн €
419 307
≈ 94,9 тис. €
46
2012
7 660 423
≈ 1,72 млн €
743 899
≈ 167 тис. €
44

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

13%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

5,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

17,64

Оборотність активів

0,39

Виторг на співробітника

186 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMAT BACAU SA după CUI?

Cauți CUI 945705. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMAT BACAU SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMAT BACAU SA?

Datele de facturare sunt denumirea COMAT BACAU SA, CUI 945705, nr. Reg. Com. J1991000646044, sediu Municipiul Bacău, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMAT BACAU SA în 2025?

COMAT BACAU SA (CUI 945705) a avut o marjă de profit net de 13% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).