Повернутися до пошуку

EMIFARM SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

EMIFARM SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Bacău. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 944955 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Bacău #5659CAEN 6820 #5427

Загальна інформація

НазваEMIFARM SRL
CUI944955
Реєстраційний №J1992000427042
АдресаCalea ROMANULUI, 46, Municipiul Bacău, Bacău
Основний код CAEN6820
Дата реєстрації07/02/1992
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
JUNCU IOANadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

348 тис. RON

vs 291 тис. RON

≈ 69,1 тис. €

Profit net (2025)

178 тис. RON

vs 117 тис. RON

≈ 35,3 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

179 тис. RON

vs 118 тис. RON

≈ 35,5 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
348 143
≈ 69,1 тис. €
177 697
≈ 35,3 тис. €
1
2024
291 038
≈ 58,5 тис. €
116 589
≈ 23,4 тис. €
1
2023
278 343
≈ 56,3 тис. €
124 388
≈ 25,1 тис. €
—
2022
304 102
≈ 61,7 тис. €
117 886
≈ 23,9 тис. €
—
2021
277 716
≈ 56,4 тис. €
133 220
≈ 27,1 тис. €
—
2020
263 187
≈ 54,4 тис. €
129 671
≈ 26,8 тис. €
—
2019
236 110
≈ 49,8 тис. €
122 203
≈ 25,8 тис. €
1
2018
516 993
≈ 111 тис. €
60 685
≈ 13 тис. €
1
2017
2 427 335
≈ 531 тис. €
931 517
≈ 204 тис. €
7
2016
2 579 180
≈ 574 тис. €
261 799
≈ 58,3 тис. €
6
2015
2 571 502
≈ 579 тис. €
136 797
≈ 30,8 тис. €
7
2014
2 392 926
≈ 538 тис. €
149 187
≈ 33,6 тис. €
7
2013
2 449 167
≈ 554 тис. €
244 325
≈ 55,3 тис. €
7
2012
2 254 967
≈ 506 тис. €
118 131
≈ 26,5 тис. €
8

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

51%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

4,32

Оборотність активів

1,58

Виторг на співробітника

348 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EMIFARM SRL după CUI?

Cauți CUI 944955. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EMIFARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EMIFARM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EMIFARM SRL, CUI 944955, nr. Reg. Com. J1992000427042, sediu Municipiul Bacău, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EMIFARM SRL în 2025?

EMIFARM SRL (CUI 944955) a avut o marjă de profit net de 51% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).