Повернутися до пошуку

FARMACIA ROMANITA SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

FARMACIA ROMANITA SRL este o companie înființată în anul 1997 cu sediul în sat Ipotești, județul Suceava. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 747.023 lei și un profit net de 84.654 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 9446091 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Suceava #4979CAEN 4773 #1976

Загальна інформація

НазваFARMACIA ROMANITA SRL
CUI9446091
Реєстраційний №J1997000280336
АдресаStr. MIHAI VITEAZU, 79, Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava
Основний код CAEN6820
Дата реєстрації15/05/1997
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

747 тис. RON

vs 755 тис. RON

≈ 148 тис. €

Profit net (2025)

84,7 тис. RON

vs -25,3 тис. RON

≈ 16,8 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

110 тис. RON

vs 25,3 тис. RON

≈ 21,8 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
747 023
≈ 148 тис. €
84 654
≈ 16,8 тис. €
1
2024
755 155
≈ 152 тис. €
-25 283
≈ -5,08 тис. €
1
2023
693 786
≈ 140 тис. €
-12 059
≈ -2,44 тис. €
1
2022
636 798
≈ 129 тис. €
-28 239
≈ -5,73 тис. €
1
2021
583 811
≈ 119 тис. €
-21 104
≈ -4,29 тис. €
2
2020
589 045
≈ 122 тис. €
-10 427
≈ -2,16 тис. €
2
2019
587 604
≈ 124 тис. €
2 233
≈ 471 €
3
2018
563 134
≈ 121 тис. €
-1 233
≈ -265 €
3
2017
502 061
≈ 110 тис. €
-21 486
≈ -4,7 тис. €
3
2016
474 986
≈ 106 тис. €
-15 141
≈ -3,37 тис. €
3
2015
505 708
≈ 114 тис. €
-14 249
≈ -3,21 тис. €
3
2014
517 370
≈ 116 тис. €
11 093
≈ 2,5 тис. €
3
2013
504 846
≈ 114 тис. €
5 330
≈ 1,21 тис. €
3
2012
504 776
≈ 113 тис. €
12 900
≈ 2,89 тис. €
3

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

11,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

77%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,35

Оборотність активів

2,15

Виторг на співробітника

747 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1997-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FARMACIA ROMANITA SRL după CUI?

Cauți CUI 9446091. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARMACIA ROMANITA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FARMACIA ROMANITA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FARMACIA ROMANITA SRL, CUI 9446091, nr. Reg. Com. J1997000280336, sediu Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FARMACIA ROMANITA SRL în 2025?

FARMACIA ROMANITA SRL (CUI 9446091) a avut o marjă de profit net de 11,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).