Повернутися до пошуку

ELY-CONTAB SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ELY-CONTAB SRL este o companie înființată în anul 1996 cu sediul în municipiul Bacău. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.310.578 lei și un profit net de 266.650 lei cu 12 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 9234900 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Bacău #2430CAEN 6920 #550

Загальна інформація

НазваELY-CONTAB SRL
CUI9234900
Реєстраційний №J1996000585041
АдресаStr. 9 MAI, 36, Municipiul Bacău, Bacău
Основний код CAEN6920
Дата реєстрації30/04/1996
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
RADU ELIZAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,31 млн RON

vs 1,05 млн RON

≈ 260 тис. €

Profit net (2025)

267 тис. RON

vs 396 тис. RON

≈ 52,9 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

473 тис. RON

vs 656 тис. RON

≈ 93,9 тис. €

Angajați (2025)

12
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 310 578
≈ 260 тис. €
266 650
≈ 52,9 тис. €
12
2024
1 054 136
≈ 212 тис. €
396 400
≈ 79,7 тис. €
8
2023
846 162
≈ 171 тис. €
178 074
≈ 36 тис. €
8
2022
783 458
≈ 159 тис. €
228 628
≈ 46,4 тис. €
8
2021
609 234
≈ 124 тис. €
122 285
≈ 24,9 тис. €
6
2020
565 179
≈ 117 тис. €
95 297
≈ 19,7 тис. €
—
2019
604 017
≈ 127 тис. €
179 138
≈ 37,8 тис. €
8
2018
546 592
≈ 117 тис. €
181 204
≈ 38,9 тис. €
11
2017
518 842
≈ 114 тис. €
172 083
≈ 37,7 тис. €
11
2016
425 952
≈ 94,8 тис. €
42 949
≈ 9,56 тис. €
10
2015
344 903
≈ 77,6 тис. €
18 483
≈ 4,16 тис. €
10
2014
345 304
≈ 77,7 тис. €
11 437
≈ 2,57 тис. €
10
2013
287 995
≈ 65,2 тис. €
5 613
≈ 1,27 тис. €
10
2012
340 500
≈ 76,4 тис. €
10 656
≈ 2,39 тис. €
10

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

20,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

56,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,73

Оборотність активів

1,28

Виторг на співробітника

109 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2000-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ELY-CONTAB SRL după CUI?

Cauți CUI 9234900. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ELY-CONTAB SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ELY-CONTAB SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ELY-CONTAB SRL, CUI 9234900, nr. Reg. Com. J1996000585041, sediu Municipiul Bacău, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ELY-CONTAB SRL în 2025?

ELY-CONTAB SRL (CUI 9234900) a avut o marjă de profit net de 20,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).