Повернутися до пошуку

MAJER DERATIZARE SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MAJER DERATIZARE SRL este o companie înființată în anul 1996 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 233.270 lei și un profit net de 20.575 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 8991480 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #18449CAEN 8129 #434

Загальна інформація

НазваMAJER DERATIZARE SRL
CUI8991480
Реєстраційний №J1996001539355
АдресаStr. ION BARAC, 15, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN8123
Авторизовані коди CAEN01618129
Дата реєстрації25/11/1996
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MAJER IOSIFadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

186 тис. RON

vs 233 тис. RON

≈ 36,8 тис. €

Profit net (2025)

-41,1 тис. RON

vs 20,6 тис. RON

≈ -8,17 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

83,3 тис. RON

vs 132 тис. RON

≈ 16,5 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
185 512
≈ 36,8 тис. €
-41 147
≈ -8,17 тис. €
1
2024
233 270
≈ 46,9 тис. €
20 575
≈ 4,14 тис. €
1
2023
220 536
≈ 44,6 тис. €
44 786
≈ 9,05 тис. €
1
2022
205 176
≈ 41,6 тис. €
23 882
≈ 4,84 тис. €
1
2021
193 262
≈ 39,3 тис. €
1 568
≈ 319 €
2
2020
205 673
≈ 42,5 тис. €
14 007
≈ 2,9 тис. €
2
2019
234 750
≈ 49,5 тис. €
50 070
≈ 10,6 тис. €
1
2018
234 292
≈ 50,3 тис. €
75 756
≈ 16,3 тис. €
1
2017
195 529
≈ 42,8 тис. €
35 163
≈ 7,7 тис. €
1
2016
170 376
≈ 37,9 тис. €
48 520
≈ 10,8 тис. €
1
2015
177 637
≈ 40 тис. €
50 298
≈ 11,3 тис. €
1
2014
193 405
≈ 43,5 тис. €
30 240
≈ 6,8 тис. €
1
2013
109 706
≈ 24,8 тис. €
8 910
≈ 2,02 тис. €
1
2012
91 733
≈ 20,6 тис. €
10 756
≈ 2,41 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

-22,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

-49,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,95

Оборотність активів

1,73

Виторг на співробітника

186 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1997-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MAJER DERATIZARE SRL după CUI?

Cauți CUI 8991480. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MAJER DERATIZARE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MAJER DERATIZARE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MAJER DERATIZARE SRL, CUI 8991480, nr. Reg. Com. J1996001539355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MAJER DERATIZARE SRL în 2025?

MAJER DERATIZARE SRL (CUI 8991480) a avut o marjă de profit net de -22,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).