Повернутися до пошуку

STOICULEASA COM SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

STOICULEASA COM SRL este o companie înființată în anul 1996 cu sediul în satul Vulturu, județul Vrancea. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 8947876 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Vrancea #2095CAEN 4711 #10614

Загальна інформація

НазваSTOICULEASA COM SRL
CUI8947876
Реєстраційний №J1996000708396
АдресаLibertății, 103, Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea
Основний код CAEN4711
Авторизовані коди CAEN4100431346834711471249415210522468116820
Дата реєстрації05/11/1996
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
STOICULEASA PAULadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

634 тис. RON

vs 610 тис. RON

≈ 126 тис. €

Profit net (2025)

5,17 тис. RON

vs 10,5 тис. RON

≈ 1,03 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

69,1 тис. RON

vs 63,9 тис. RON

≈ 13,7 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
633 590
≈ 126 тис. €
5 166
≈ 1,03 тис. €
1
2024
610 460
≈ 123 тис. €
10 517
≈ 2,11 тис. €
1
2023
742 157
≈ 150 тис. €
42 351
≈ 8,56 тис. €
1
2022
678 925
≈ 138 тис. €
10 083
≈ 2,04 тис. €
—
2021
722 464
≈ 147 тис. €
6 217
≈ 1,26 тис. €
—
2020
537 168
≈ 111 тис. €
266
≈ 55 €
2
2019
583 765
≈ 123 тис. €
4 604
≈ 970 €
2
2018
558 733
≈ 120 тис. €
-8 118
≈ -1,74 тис. €
2
2017
700 101
≈ 153 тис. €
-20 062
≈ -4,39 тис. €
2
2016
673 010
≈ 150 тис. €
-14 872
≈ -3,31 тис. €
3
2015
697 450
≈ 157 тис. €
-36 622
≈ -8,24 тис. €
2
2014
795 365
≈ 179 тис. €
-55 655
≈ -12,5 тис. €
4
2013
728 711
≈ 165 тис. €
14 804
≈ 3,35 тис. €
4
2012
900 459
≈ 202 тис. €
16 762
≈ 3,76 тис. €
4

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

0,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

7,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,55

Оборотність активів

0,95

Виторг на співробітника

634 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1997-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STOICULEASA COM SRL după CUI?

Cauți CUI 8947876. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STOICULEASA COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STOICULEASA COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STOICULEASA COM SRL, CUI 8947876, nr. Reg. Com. J1996000708396, sediu Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STOICULEASA COM SRL în 2025?

STOICULEASA COM SRL (CUI 8947876) a avut o marjă de profit net de 0,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).