Повернутися до пошуку

ROTRANS SA

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ROTRANS SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Vaslui. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 824762 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Vaslui #970CAEN 6820 #1959

Загальна інформація

НазваROTRANS SA
CUI824762
Реєстраційний №J1991000039376
АдресаStr. CALUGARENI, 103, Municipiul Vaslui, Vaslui
Основний код CAEN6820
Дата реєстрації05/02/1991
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
ACATRINEI VLADadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,48 млн RON

vs 1,17 млн RON

≈ 294 тис. €

Profit net (2025)

52,6 тис. RON

vs 82 тис. RON

≈ 10,4 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

2,78 млн RON

vs 3,41 млн RON

≈ 551 тис. €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 481 669
≈ 294 тис. €
52 615
≈ 10,4 тис. €
5
2024
1 169 141
≈ 235 тис. €
81 987
≈ 16,5 тис. €
5
2023
1 623 405
≈ 328 тис. €
106 665
≈ 21,6 тис. €
5
2022
2 206 030
≈ 447 тис. €
3 615 634
≈ 733 тис. €
6
2021
1 796 197
≈ 365 тис. €
730 975
≈ 149 тис. €
10
2020
1 100 328
≈ 227 тис. €
90 235
≈ 18,7 тис. €
7
2019
2 245 150
≈ 473 тис. €
597 909
≈ 126 тис. €
0
2018
2 116 198
≈ 455 тис. €
650 141
≈ 140 тис. €
10
2017
1 957 718
≈ 429 тис. €
309 961
≈ 67,9 тис. €
—
2016
1 847 422
≈ 411 тис. €
302 157
≈ 67,3 тис. €
16
2015
1 851 499
≈ 417 тис. €
401 169
≈ 90,3 тис. €
—
2014
1 472 862
≈ 331 тис. €
188 857
≈ 42,5 тис. €
13
2013
1 480 751
≈ 335 тис. €
18 955
≈ 4,29 тис. €
16
2012
1 366 954
≈ 307 тис. €
14 228
≈ 3,19 тис. €
22

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

3,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

1,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,34

Оборотність активів

0,3

Виторг на співробітника

296 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROTRANS SA după CUI?

Cauți CUI 824762. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROTRANS SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROTRANS SA?

Datele de facturare sunt denumirea ROTRANS SA, CUI 824762, nr. Reg. Com. J1991000039376, sediu Municipiul Vaslui, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROTRANS SA în 2025?

ROTRANS SA (CUI 824762) a avut o marjă de profit net de 3,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).