MOLDOVA SA
MOLDOVA SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Vaslui. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.817.475 lei, profitul net a fost de 231.081 lei și firma a avut 9 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 824550 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Vaslui #844CAEN 4711 #4966
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,82 млн RON
≈ 361 тис. €
Profit net (2025)
231 тис. RON
≈ 45,9 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
4,56 млн RON
≈ 904 тис. €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 817 475 ≈ 361 тис. € | 231 081 ≈ 45,9 тис. € | 9 |
| 2024 | 1 718 177 ≈ 345 тис. € | 313 195 ≈ 63 тис. € | 9 |
| 2023 | 1 545 128 ≈ 312 тис. € | 363 713 ≈ 73,5 тис. € | 9 |
| 2022 | 1 285 787 ≈ 261 тис. € | 229 311 ≈ 46,5 тис. € | 8 |
| 2021 | 1 279 145 ≈ 260 тис. € | 271 719 ≈ 55,2 тис. € | 8 |
| 2020 | 1 108 332 ≈ 229 тис. € | 186 998 ≈ 38,7 тис. € | 6 |
| 2019 | 1 359 500 ≈ 287 тис. € | 223 950 ≈ 47,2 тис. € | 6 |
| 2018 | 1 204 128 ≈ 259 тис. € | 244 002 ≈ 52,4 тис. € | 6 |
| 2017 | 1 192 333 ≈ 261 тис. € | 17 171 ≈ 3,76 тис. € | 8 |
| 2016 | 734 391 ≈ 164 тис. € | 20 497 ≈ 4,56 тис. € | 5 |
| 2015 | 780 820 ≈ 176 тис. € | 185 121 ≈ 41,6 тис. € | 5 |
| 2014 | 763 336 ≈ 172 тис. € | 225 784 ≈ 50,8 тис. € | 6 |
| 2013 | 759 077 ≈ 172 тис. € | 244 685 ≈ 55,4 тис. € | 7 |
| 2012 | 788 553 ≈ 177 тис. € | 284 793 ≈ 63,9 тис. € | 6 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
12,7%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
5,1%
Коефіцієнт поточної ліквідності
7,95
Оборотність активів
0,37
Виторг на співробітника
202 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- BICO SRL
Спільний керівник: BACOI VASILE
- CENTRUL DE RESURSE PENTRU AFACERI VASLUI - CRAV SA
Спільний керівник: ISAC NICU
- CONFECTII VASLUI SA
Спільний керівник: ISAC NICU
- IASC SRL
Спільний керівник: ISAC NICU
- PROD-OVO GRUP SA
Спільний керівник: ISAC NICU
- S.C. LUCRĂRI DRUMURI ŞI PODURI SA VASLUI
Спільний керівник: ISAC NICU
- SIRAJ A.D.IMPEX SA
Спільний керівник: ISAC NICU
- SPECTRAL MOBILA S.A.
Спільний керівник: ISAC NICU
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma MOLDOVA SA după CUI?
Cauți CUI 824550. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MOLDOVA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MOLDOVA SA?
Datele de facturare sunt denumirea MOLDOVA SA, CUI 824550, nr. Reg. Com. J37/4/1991, sediu Municipiul Vaslui, Vaslui.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MOLDOVA SA în 2025?
MOLDOVA SA (CUI 824550) a avut o marjă de profit net de 12,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).