DECO CENTER SRL
DECO CENTER SRL este o companie înființată în anul 1994 cu sediul în Comuna Savadisla, județul Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 35.617.780 lei și un profit net de 1.532.897 lei cu 109 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 8065242 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Cluj #493CAEN 4641 #4
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
35,6 млн RON
≈ 7,07 млн €
Profit net (2025)
1,53 млн RON
≈ 304 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
12,5 млн RON
≈ 2,49 млн €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 35 617 780 ≈ 7,07 млн € | 1 532 897 ≈ 304 тис. € | 109 |
| 2024 | 36 689 689 ≈ 7,38 млн € | 1 133 611 ≈ 228 тис. € | 104 |
| 2023 | 36 177 492 ≈ 7,31 млн € | 1 465 367 ≈ 296 тис. € | 105 |
| 2022 | 38 591 849 ≈ 7,83 млн € | 2 109 940 ≈ 428 тис. € | 118 |
| 2021 | 40 228 875 ≈ 8,18 млн € | 3 774 438 ≈ 767 тис. € | 120 |
| 2020 | 34 342 015 ≈ 7,1 млн € | 2 935 931 ≈ 607 тис. € | 111 |
| 2019 | 34 823 430 ≈ 7,34 млн € | 2 347 870 ≈ 495 тис. € | 110 |
| 2018 | 30 372 822 ≈ 6,53 млн € | 2 829 022 ≈ 608 тис. € | 108 |
| 2017 | 25 844 538 ≈ 5,66 млн € | 2 298 271 ≈ 503 тис. € | 105 |
| 2016 | 23 303 737 ≈ 5,19 млн € | 1 954 402 ≈ 435 тис. € | 97 |
| 2015 | 18 586 879 ≈ 4,18 млн € | 1 072 585 ≈ 241 тис. € | 95 |
| 2014 | 13 963 547 ≈ 3,14 млн € | 482 060 ≈ 108 тис. € | 96 |
| 2013 | 14 295 785 ≈ 3,24 млн € | 485 854 ≈ 110 тис. € | 105 |
| 2012 | 15 038 737 ≈ 3,37 млн € | 521 340 ≈ 117 тис. € | 111 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
4,3%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
12,2%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,81
Оборотність активів
1,42
Виторг на співробітника
327 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- DECO DAYS S.R.L.
Спільний керівник: GÜNDISCH ZOLTÁN
- LAMAJOLE S.R.L.
Спільний керівник: GÜNDISCH ZOLTÁN
- MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A.
Спільний керівник: GÜNDISCH ZOLTÁN
- MENDOLA PRO SRL
Спільний керівник: GÜNDISCH ZOLTÁN
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 1996-01-29 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma DECO CENTER SRL după CUI?
Cauți CUI 8065242. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DECO CENTER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru DECO CENTER SRL?
Datele de facturare sunt denumirea DECO CENTER SRL, CUI 8065242, nr. Reg. Com. J1994003626127, sediu Comuna Savadisla, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are DECO CENTER SRL în 2025?
DECO CENTER SRL (CUI 8065242) a avut o marjă de profit net de 4,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).