Повернутися до пошуку

GIA MOTORS COM SERV SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

GIA MOTORS COM SERV SRL este o companie înființată în anul 1995 cu sediul în municipiul Câmpina, Prahova. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 453.838 lei și un profit net de 795.325 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 7893581 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Prahova #7298CAEN 6820 #4419

Загальна інформація

НазваGIA MOTORS COM SERV SRL
CUI7893581
Реєстраційний №J1995001788293
АдресаB-dul CAROL I, 57-59, Municipiul Câmpina, Prahova
Основний код CAEN6820
Дата реєстрації15/11/1995
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Câmpina
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
CORD POMPILIA GABIadministrator
CORD BOGDAN-NICOLAEadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

477 тис. RON

vs 454 тис. RON

≈ 94,7 тис. €

Profit net (2025)

177 тис. RON

vs 795 тис. RON

≈ 35 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

3,19 млн RON

vs 3,01 млн RON

≈ 633 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
477 213
≈ 94,7 тис. €
176 583
≈ 35 тис. €
1
2024
453 838
≈ 91,2 тис. €
795 325
≈ 160 тис. €
1
2023
416 174
≈ 84,1 тис. €
166 893
≈ 33,7 тис. €
1
2022
423 304
≈ 85,8 тис. €
161 600
≈ 32,8 тис. €
1
2021
444 690
≈ 90,4 тис. €
243 989
≈ 49,6 тис. €
1
2020
276 124
≈ 57,1 тис. €
99 351
≈ 20,5 тис. €
1
2019
255 586
≈ 53,9 тис. €
95 849
≈ 20,2 тис. €
1
2018
267 448
≈ 57,5 тис. €
142 302
≈ 30,6 тис. €
1
2017
262 616
≈ 57,5 тис. €
156 769
≈ 34,3 тис. €
—
2016
258 281
≈ 57,5 тис. €
152 029
≈ 33,9 тис. €
—
2015
281 156
≈ 63,3 тис. €
122 810
≈ 27,6 тис. €
—
2014
231 033
≈ 52 тис. €
99 747
≈ 22,4 тис. €
—
2013
207 817
≈ 47 тис. €
129 749
≈ 29,4 тис. €
—
2012
207 202
≈ 46,5 тис. €
128 427
≈ 28,8 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

37%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

5,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,3

Оборотність активів

0,11

Виторг на співробітника

477 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Vezi și

Компанії зі спільними керівниками

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1995-11-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GIA MOTORS COM SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 7893581. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GIA MOTORS COM SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GIA MOTORS COM SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GIA MOTORS COM SERV SRL, CUI 7893581, nr. Reg. Com. J1995001788293, sediu Municipiul Câmpina, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GIA MOTORS COM SERV SRL în 2025?

GIA MOTORS COM SERV SRL (CUI 7893581) a avut o marjă de profit net de 37% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).