Повернутися до пошуку

NEOFARM SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

NEOFARM SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Sibiu. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.587.621 lei și un profit net de 213.064 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 783336 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Sibiu #2633CAEN 4773 #1476

Загальна інформація

НазваNEOFARM SRL
CUI783336
Реєстраційний №J1991001111323
АдресаStr. CĂLŢUN, 14, Municipiul Sibiu, Sibiu
Основний код CAEN4773
Авторизовані коди CAEN212046184727477347744775
Дата реєстрації29/07/1991
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
NICOLAE ADRIANadministrator
NICOLAE MARIAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,59 млн RON

vs 1,52 млн RON

≈ 315 тис. €

Profit net (2025)

213 тис. RON

vs 131 тис. RON

≈ 42,3 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

277 тис. RON

vs 477 тис. RON

≈ 54,9 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 587 621
≈ 315 тис. €
213 064
≈ 42,3 тис. €
2
2024
1 516 000
≈ 305 тис. €
131 055
≈ 26,3 тис. €
2
2023
1 460 346
≈ 295 тис. €
159 167
≈ 32,2 тис. €
2
2022
1 324 491
≈ 269 тис. €
123 435
≈ 25 тис. €
2
2021
1 280 812
≈ 260 тис. €
114 507
≈ 23,3 тис. €
2
2020
1 351 883
≈ 279 тис. €
144 418
≈ 29,9 тис. €
2
2019
1 208 940
≈ 255 тис. €
162 089
≈ 34,2 тис. €
2
2018
1 177 813
≈ 253 тис. €
145 887
≈ 31,3 тис. €
2
2017
1 212 264
≈ 265 тис. €
127 402
≈ 27,9 тис. €
2
2016
1 124 235
≈ 250 тис. €
115 575
≈ 25,7 тис. €
2
2015
1 043 209
≈ 235 тис. €
101 574
≈ 22,9 тис. €
3
2014
1 171 063
≈ 263 тис. €
118 934
≈ 26,8 тис. €
3
2013
1 418 091
≈ 321 тис. €
159 398
≈ 36,1 тис. €
3
2012
1 301 987
≈ 292 тис. €
192 755
≈ 43,3 тис. €
3

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

13,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

77%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,51

Оборотність активів

2,07

Виторг на співробітника

794 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NEOFARM SRL după CUI?

Cauți CUI 783336. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NEOFARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NEOFARM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NEOFARM SRL, CUI 783336, nr. Reg. Com. J1991001111323, sediu Municipiul Sibiu, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NEOFARM SRL în 2025?

NEOFARM SRL (CUI 783336) a avut o marjă de profit net de 13,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).