Повернутися до пошуку

ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în satul Răşinari, județul Sibiu. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 696.797 lei și un profit net de 56.339 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 778127 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Sibiu #4406CAEN 4941 #12426

Загальна інформація

НазваŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL
CUI778127
Реєстраційний №J1991001136320
АдресаStr. EPISCOPIEI, 1487, Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu
Основний код CAEN4941
Авторизовані коди CAEN014101420150101146234632472249416820
Дата реєстрації30/07/1991
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

697 тис. RON

vs 651 тис. RON

≈ 138 тис. €

Profit net (2025)

56,3 тис. RON

vs 48,7 тис. RON

≈ 11,2 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

388 тис. RON

vs 332 тис. RON

≈ 77 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
696 797
≈ 138 тис. €
56 339
≈ 11,2 тис. €
1
2024
651 040
≈ 131 тис. €
48 670
≈ 9,78 тис. €
1
2023
983 492
≈ 199 тис. €
103 408
≈ 20,9 тис. €
1
2022
699 904
≈ 142 тис. €
81 231
≈ 16,5 тис. €
1
2021
519 111
≈ 106 тис. €
84 928
≈ 17,3 тис. €
1
2020
368 007
≈ 76,1 тис. €
73 097
≈ 15,1 тис. €
2
2019
531 115
≈ 112 тис. €
129 511
≈ 27,3 тис. €
1
2018
790 409
≈ 170 тис. €
60 592
≈ 13 тис. €
1
2017
856 630
≈ 188 тис. €
-143 595
≈ -31,4 тис. €
1
2016
1 129 653
≈ 252 тис. €
44 160
≈ 9,83 тис. €
1
2015
1 401 772
≈ 315 тис. €
52 374
≈ 11,8 тис. €
2
2014
3 600 886
≈ 810 тис. €
11 411
≈ 2,57 тис. €
3
2013
2 684 857
≈ 608 тис. €
-6 684
≈ -1,51 тис. €
3
2012
1 776 220
≈ 399 тис. €
-52 904
≈ -11,9 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

8,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

14,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

6,84

Оборотність активів

1,61

Виторг на співробітника

697 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 778127. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL, CUI 778127, nr. Reg. Com. J1991001136320, sediu Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL în 2025?

ŞTEFANY-TRANS-INVEST SRL (CUI 778127) a avut o marjă de profit net de 8,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).