Повернутися до пошуку

LUKY COMPROD SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

LUKY COMPROD SRL este o companie înființată în anul 1995 cu sediul în Sat Homocea, Comuna Homocea, județul Vrancea. Activitatea principală este prelucrarea și conservarea cărnii conform codului CAEN 1011.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 7766014 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Vrancea #373CAEN 1011 #144

Загальна інформація

НазваLUKY COMPROD SRL
CUI7766014
Реєстраційний №J1995000562393
АдресаSat Homocea, Comuna Homocea, Vrancea
Основний код CAEN1011
Дата реєстрації02/10/1995
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Adjud
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
PAVEL CONSTANTINadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,81 млн RON

vs 7,37 млн RON

≈ 1,15 млн €

Profit net (2025)

522 тис. RON

vs 933 тис. RON

≈ 104 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

3,95 млн RON

vs 4,13 млн RON

≈ 783 тис. €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 812 786
≈ 1,15 млн €
522 172
≈ 104 тис. €
10
2024
7 372 698
≈ 1,48 млн €
933 193
≈ 188 тис. €
11
2023
6 758 713
≈ 1,37 млн €
337 594
≈ 68,2 тис. €
13
2022
8 507 978
≈ 1,73 млн €
864 200
≈ 175 тис. €
11
2021
7 739 077
≈ 1,57 млн €
618 548
≈ 126 тис. €
6
2020
8 447 459
≈ 1,75 млн €
1 599 836
≈ 331 тис. €
6
2019
3 157 996
≈ 666 тис. €
10 253
≈ 2,16 тис. €
7
2018
1 347 254
≈ 290 тис. €
-594 164
≈ -128 тис. €
9
2017
10 896 459
≈ 2,39 млн €
942 369
≈ 206 тис. €
10
2016
1 765 917
≈ 393 тис. €
305 130
≈ 67,9 тис. €
7
2015
2 044 286
≈ 460 тис. €
288 137
≈ 64,8 тис. €
7
2014
1 288 382
≈ 290 тис. €
-264 452
≈ -59,5 тис. €
—
2013
1 185 070
≈ 268 тис. €
-13 695
≈ -3,1 тис. €
—
2012
1 181 603
≈ 265 тис. €
-87 245
≈ -19,6 тис. €
13

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

13,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,88

Оборотність активів

1,21

Виторг на співробітника

581 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1996-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUKY COMPROD SRL după CUI?

Cauți CUI 7766014. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUKY COMPROD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUKY COMPROD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LUKY COMPROD SRL, CUI 7766014, nr. Reg. Com. J1995000562393, sediu Sat Homocea, Comuna Homocea, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUKY COMPROD SRL în 2025?

LUKY COMPROD SRL (CUI 7766014) a avut o marjă de profit net de 9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).