Повернутися до пошуку

CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ este o societate cooperativă înființată în anul 2005 cu sediul în satul Răşinari, județul Sibiu. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 273.159 lei și un profit net de -32.269 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 775970 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Sibiu #9875CAEN 5630 #4691

Загальна інформація

НазваCONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ
CUI775970
Реєстраційний №C2005000012322
АдресаStr. SIBIULUI, 843, Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu
Основний код CAEN5630
Авторизовані коди CAEN563068209602
Дата реєстрації07/07/2005
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Правова формаSC
Форма власностіPROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE DE CONSUM
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
CIONTEA NICOLAEadministrator
BRATU STANAadministrator
LUNGU MARIAadministrator
MIRON IUSTINAreprezentant al persoanei juridice

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

153 тис. RON

vs 273 тис. RON

≈ 30,4 тис. €

Profit net (2025)

23,6 тис. RON

vs -32,3 тис. RON

≈ 4,68 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

271 тис. RON

vs 271 тис. RON

≈ 53,7 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
153 073
≈ 30,4 тис. €
23 583
≈ 4,68 тис. €
1
2024
273 159
≈ 54,9 тис. €
-32 269
≈ -6,49 тис. €
2
2023
527 097
≈ 107 тис. €
40 564
≈ 8,2 тис. €
3
2022
505 350
≈ 102 тис. €
67 404
≈ 13,7 тис. €
3
2021
419 029
≈ 85,2 тис. €
120 546
≈ 24,5 тис. €
3
2020
273 444
≈ 56,5 тис. €
982
≈ 203 €
3
2019
508 853
≈ 107 тис. €
38 244
≈ 8,06 тис. €
5
2018
509 277
≈ 109 тис. €
43 586
≈ 9,37 тис. €
7
2017
431 806
≈ 94,5 тис. €
18 211
≈ 3,99 тис. €
7
2016
402 125
≈ 89,5 тис. €
4 692
≈ 1,04 тис. €
7
2015
408 422
≈ 91,9 тис. €
26 111
≈ 5,87 тис. €
7
2014
360 090
≈ 81 тис. €
5 082
≈ 1,14 тис. €
7
2013
323 814
≈ 73,3 тис. €
4 740
≈ 1,07 тис. €
7
2012
320 425
≈ 71,9 тис. €
2 700
≈ 606 €
7

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

15,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

8,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

13,99

Оборотність активів

0,53

Виторг на співробітника

153 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ după CUI?

Cauți CUI 775970. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ?

Datele de facturare sunt denumirea CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ, CUI 775970, nr. Reg. Com. C2005000012322, sediu Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ în 2025?

CONSUMCOOP RĂŞINARI-SOCIETATE COOPERATIVĂ (CUI 775970) a avut o marjă de profit net de 15,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).