STRABAG SRL
STRABAG SRL este înființată în anul 1994 și are sediul în București Sectorul 5. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.757.040.776 lei și un profit net de 251.188.084 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 6891914 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Румунія #142București #73CAEN 4120 #2
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,76 млрд RON
≈ 349 млн €
Profit net (2025)
251 млн RON
≈ 49,9 млн €
Capitaluri proprii (2025)
539 млн RON
≈ 107 млн €
Angajați (2025)
2025
1,76 млрд RON
| 2012 | 1,4 млрд RON | Profit net: 5,27 млн RON |
|---|---|---|
| 2013 | 1,03 млрд RON | Profit net: 96,3 млн RON |
| 2014 | 753 млн RON | Profit net: 6,31 млн RON |
| 2015 | 1,06 млрд RON | Profit net: 14,8 млн RON |
| 2016 | 911 млн RON | Profit net: 20,8 млн RON |
| 2017 | 623 млн RON | Profit net: 4,57 млн RON |
| 2018 | 688 млн RON | Profit net: 7,1 млн RON |
| 2019 | 772 млн RON | Profit net: 1,01 млн RON |
| 2020 | 870 млн RON | Profit net: 24,1 млн RON |
| 2021 | 957 млн RON | Profit net: 51,1 млн RON |
| 2022 | 919 млн RON | Profit net: 4,96 млн RON |
| 2023 | 2,17 млрд RON | Profit net: 79,9 млн RON |
| 2024 | 1,75 млрд RON | Profit net: 101 млн RON |
| 2025 | 1,76 млрд RON | Profit net: 251 млн RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 757 040 776 ≈ 349 млн € | 251 188 084 ≈ 49,9 млн € | 1 425 |
| 2024 | 1 745 521 750 ≈ 351 млн € | 101 341 607 ≈ 20,4 млн € | 1 381 |
| 2023 | 2 171 722 401 ≈ 439 млн € | 79 884 992 ≈ 16,1 млн € | 1 367 |
| 2022 | 919 310 107 ≈ 186 млн € | 4 963 942 ≈ 1,01 млн € | 1 214 |
| 2021 | 956 509 449 ≈ 194 млн € | 51 102 982 ≈ 10,4 млн € | 1 145 |
| 2020 | 869 934 992 ≈ 180 млн € | 24 101 978 ≈ 4,98 млн € | 1 072 |
| 2019 | 771 614 163 ≈ 163 млн € | 1 012 091 ≈ 213 тис. € | 929 |
| 2018 | 687 781 816 ≈ 148 млн € | 7 101 634 ≈ 1,53 млн € | 706 |
| 2017 | 622 920 518 ≈ 136 млн € | 4 567 801 ≈ 1 млн € | 664 |
| 2016 | 911 051 869 ≈ 203 млн € | 20 808 867 ≈ 4,63 млн € | 615 |
| 2015 | 1 056 529 718 ≈ 238 млн € | 14 770 575 ≈ 3,32 млн € | 563 |
| 2014 | 753 323 497 ≈ 169 млн € | 6 310 632 ≈ 1,42 млн € | 549 |
| 2013 | 1 028 034 647 ≈ 233 млн € | 96 285 390 ≈ 21,8 млн € | 701 |
| 2012 | 1 403 884 345 ≈ 315 млн € | 5 268 795 ≈ 1,18 млн € | 695 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
14,3%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
46,6%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,47
Оборотність активів
1,12
Виторг на співробітника
1,23 млн RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA
Спільний керівник: FLĂMÂNZEANU CĂTĂLIN-ŞTEFAN
- CATALYST DESIGN AND MANAGEMENT S.R.L.
Спільний керівник: MĂRGINEAN IOAN-BOGDAN
- CENTRUM BUCHAREST DEVELOPMENT SRL
Спільний керівник: MARIN MARIANA
- EVOLVIAS CONS S.R.L.
Спільний керівник: MATEESCU IONUŢ
- M.L. SECURITY SRL
Спільний керівник: IONASZ LAUREAN ALIN
- OLTENIA ARENASPORT S.R.L.
Спільний керівник: FLĂMÂNZEANU CĂTĂLIN-ŞTEFAN
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL
Спільний керівник: MARIN MARIANA
- STRABAG CONSTRUCTII FEROVIARE S.R.L.
Спільний керівник: TRENCHEA LIVIU-TUDOREL
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 1998-05-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma STRABAG SRL după CUI?
Cauți CUI 6891914. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STRABAG SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru STRABAG SRL?
Datele de facturare sunt denumirea STRABAG SRL, CUI 6891914, nr. Reg. Com. J1994013563409, sediu Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are STRABAG SRL în 2025?
STRABAG SRL (CUI 6891914) a avut o marjă de profit net de 14,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).